RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01) - Strana 2

 Autor: POLE   podpora kandidáta
15:35:54 - 23.01.2013
Dobrý den. Po prvním kole prezidentských voleb jsem nemínil podporovat ani jednoho ze dvou postupujících kandidátů.V prvním kole jsem podporoval paní Roithovou a dalším sympatickým a poctivým kandidátem pro mne byl pan Dinsbier. Volba mezi panem Zemanem a panem Schwarzenbergem je složitá. Každý z obou kandidátů má své plusy i mínusy.Pan Zeman navazuje na období,kdy působil v české politice.Nedají se mu upřít některé pozitivní věci,ale má za sebou i spoustu neúspěchů. Jeho hlavním negativem ...
Celý příspěvek: podpora kandidáta   Diskuze: prezident
 Autor: mirck   RE: na hrad
06:59:27 - 23.01.2013
Tohle je smutny, ale neprekvapujici situace! Ziju v zahranici a tak se do Ceske politiky moc nemotam, ale tyhle volby jsou tak otresny a kandidati doslova sokujici, ze nechapu proc se neco nedeje - tohle je uplne jednoducha situace. Kdokoliv vyhraje si potrese rukou s tema co ho 'dotovali' dohodnou se kdo z toho co bude mit a tim to skonci - tedy nasi politici v parlamentu. Pan prezident nas pojede reprezentovat do sveta (snad radsi ani ne)a u nas to pude dal od desiti k peti. Otres! ...
 Autor: cute   RE: volby v Česku
20:53:51 - 22.01.2013
Báječné, konečně někdo, kdo se pro prezidenta nepere a neuráží, ale hledí dál. Každý by si měl rozmyslet sám, koho bude volit a není to jednoduché. Jako občané bychom měli držet pohromadě, ne bojovat ve slovních půtkách proti sobě. To, že budem nadávat nic nezmění. Ať to vyhraje kdokoli, co pro nás běžné lidi může prezident udělat? Co od prezidenta čekáte dál, že bude dělat?
Celý příspěvek: RE: volby v Česku   Diskuze: Volby
 Autor: Mlhaman   volby v Česku
16:55:43 - 22.01.2013
Zdravím, nevím proč se kolem voleb dělá takovéto halóó. Každy by měl mít snad jasno jakou předsravu má o svém budoucím prezidentovi. Musím se smát když se dočtu, že se rodiny rozhádaly a osobnosti si vyhrožují neobsazením do filmových rolí. Je to trapné a ubohé. V českém národě ještě o to pobuřující, že drtivá většina lidí si v polovině února na volby ani nevpomene abude si žít zase ten svůj samolibý a pohodlný život. Dění v ČR neleží jen na bedrech budoucího prezidenta ale především na naších ...
Celý příspěvek: volby v Česku   Diskuze: Volby
 Autor: sehnalova.ma   Proč volit
15:25:52 - 22.01.2013
Lidi vemte rozum do hrsti. Na hradě dnes vládne samolibost a arogance,ale bude to jen slabý odvar toho,co nastane,bude-li zvolen prezidentem Miloš Zeman. Marie
Celý příspěvek: Proč volit   Diskuze: Volba prezidenta
 Autor: bikiera   kde domov můj
11:52:32 - 22.01.2013
Nemohu uvěřit,že kandidátem může být minulost národa(šlechta)zrušena panem Masarikem.300let okupace Habsburků nestačila,aby lidé v naší malé krásné zemi zapomněli,co jsme zkusili,ponižování,němčina jako úřední jazyk a pod.Pan kníže má pouze otevřít dveře minulosti,ke zrušení dekretů,které považuje za zločin.V 18 století se potulné herecké společnosti i čeští spisovatelé snažili,aby se národ probudil a osvobodil od nadvlády Němců a dnes naši umělci šlapou těmto svým dávným kolegům na hlavu a ...
Celý příspěvek: kde domov můj   Diskuze: vlastenecká hrdost
 Autor: Dalibor   pravomoci prezidenta republiky
22:21:35 - 21.01.2013
Vážení přátelé, dovoluji si upozornit na vcelku opomíjené téma pravomocí prezidenta republiky. Jedná se zejména o znění článků 62 a 63 Ústavy ČR (např. jmenování předsedy a členů vlády, generálů, členů Bankovní rady ČNB, soudců, pověřování vedoucích zastupitelských misí aj.) a dále o znění zákona č. 111/1998 SB. (jmenování profesorů vysokých škol). Nejsem úplně přesvědčen o tom, že pan ing. Zeman by se k těmto elitám národa choval s náležitou úctou a že by kandidáty vybíral na základě ...
Vážení uživatelé, především pak příznivci Miloše Zemana. V posledních dnech zaznamenáváme mnohonásobné vytváření uživatelských účtů, či vkládání i rasistických textů vůči kandidátům. Vzhledem k tomu, že se především voliči Miloše Zemana neumí chovat a dodřžovat velice jednoduchá pravidla diskuze, bylo deaktivováno několik fiktivních uživatelských účtů a jejich příspěvků, které jsou stejné, nebo pouze drobně upravené jejich pisatelem. Všechny byly vytvořeny na podporu Miloše Zemana, ty ...
Jistě nikdo nechce být nespravedlivý,ale já spíše oceňuji p. Masaryka a p. Beneše-jelikož jsem je ve Vašem příspěvku nenašel-je přesně vidět,kam směřujete.pěkný agitační pokus.Z těch dvou jedině ZEMAN!!!
Zdravím.Mě připadne toto "odčeštění" prostě nenormální.Aby se po hradě producírovala nějaká Rakušanka-to je teda síla.Pořádně neumí mluvit ani jeden.Ale co je horší hra na "hodného knížete" z pohádky zabírá.Jenže kníže není ani jedno.Dekrety ho nevzrušují-jeho se to přece netýká.On má v Německu hodně bohatých a vlivný známých a kamarádů.Já mu prostě nevěřím!Jistě,když je majitel lesů-stará se o ně,to by dělal každý.Já ho prostě neznám-nechci ho na hradě.Asi,spousty vlastenců ...
Na Pražském Hradě smí mluvit německy pouze hosté . Proto , i když mám proti němu velmi silné výhrady a můj kandidát byl někdo jiný , půjdu volit a budu volit pana Zemana .
 Autor: Lexa   RE:
16:19:07 - 21.01.2013
Fyzické a zdravotní hendikepy Karla Schwarzenberga nejsou důležité, tak jako i otázka jeho "češství". Nejsou důležité do té doby než začnou ohrožovat vykonávání jeho funkce. K tomu ještě dotaz, mohl by si kdokoli z občanů ČR dovolit podřimovat, ba přímo spát na svém pracovišti, přicházet a odcházet z pracoviště jak se mu zachce, a níž by okamžitě nedostal vyhazov? Jak to že jedině "kníže" si to může dovolit, a nenést za to žádné následky? Jak já mám vychovávat své děti, aby ...
Já bych vše vyjádřil jednoduše:Jeden Milo(u)š na hradě stačil. Ti kdo neví o co jde se mohou zeptat těch lehce starších.
14:50:57 - 21.01.2013
Vážení, Vy kdo půjdete k volbám ve 2.kole prezidentských voleb koncem ledna 2013, zamyslete se alespoň trochu nad tím, jak oba kandidáti působili na politické scéně v minulých letech a možná i trochu předtím.Vzpomeňte, jak "šikovně" proběhla privatizace, která vedla k likvidaci mnoha podniků a kdo za tím stojí. O tom, že existuje jakési spojení obou pánů Klause a Zemana není pochyb. "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" a to platí i v této volbě hlavy státu. Sliby jsou ...
 Autor: vondráčková   RE: mocná síla propagandy
00:02:48 - 21.01.2013
Naprosto souhlasím se sdělením paní Evi.Nikdo z těch mladých si neuvědomuje,že p. Zema již nejméně desez let je mimo polit.dění. Pan Schwarzenberg se drží v politice celou dobu po rovoluci.Jeho strana je jen odnož ODS a jeho strana je spoluzodpovědná za ten marasmus,který v této zemi je.Vy mladí si uvědomte do jakého průseru se ženete.Co máte proti p.Zemanovi ?? Nikoho neokradl,žádné kazy nezametal pod koberec,jako dnešní vláda.Za jeho premierování byl dokonce odsouzen a zavřen ministr ...
Celý příspěvek: RE: mocná síla propagandy   Diskuze: mocná síla propagandy
 Autor: eva.adamova   mocná síla propagandy
18:15:18 - 20.01.2013
Dobrý večer, současný stav před volbou prezidenta dokazuje,jak silná je propaganda a masáž veřejného mínění pomocí nových médií. Je až zarážející,že se spousta lidí nechává tak lacině a lehce ovlivnit.Jako Češka si rozhodně nepřeji, aby stát, ve kterém žiju, reprezentoval člověk,který tady nežil,je na něm zřejmá únava věkem i politikou a není zorientovaný ve vnitřní legislativě a tím pádem by mohl napachát mnoho škody pro další generace Čechů.Šlechtický titul není přece náhradou vzdělání a ...
Celý příspěvek: mocná síla propagandy   Diskuze: mocná síla propagandy
 Autor: cute   RE: nazor na Schwanzeberga
17:31:58 - 20.01.2013
Když už tu zmiňujete našeho pána prezidenta Klause, tak většina občanů je zase naprosto rozčarována z jeho činů. Proti nim jsou výroky pana Schwarzenberga pouhé vyjádření osobního názoru na historické události - nemá totiž jako prezident dostatečné pravomoce téměř na nic (mimo toho, co si dovolil pan Klaus). Takže to, že je pan prezident rozčarován snad ani nemůže být pravda a beru to jako vtip. Měl by držet jazyk za zuby s tím, jak se chová a jak činí on. A jeho hájek a plný suchých stromů, ...
Celý příspěvek: RE: nazor na Schwanzeberga   Diskuze: volba prezidenta ČR
16:07:05 - 20.01.2013
Ach. Tady někdo až nyní zjistil, ze pan Schwarzenberg je šlechtic a má dlouhé jméno jak dýden? Na tom není nic nového přeci, to ví i malý klucí, co poslouchají telku.
Celý příspěvek: RE: Co nám kníže ještě zatajuje?   Diskuze: Schwanzerberg
Historie rodu Schwarzenbegů Počátky rodu Schwarzenbergů sahají do 12. století a od 17. století byli trvale usazeni v Čechách. Byli dobří ekonomové a hospodáři, takže záhy vlastnili skoro celé jižní Čechy. V roce 1938 předal panující hlubocký kníže Schwarzenberg prezidentu Benešovi 1.000.000,- Kč na vyzbrojení čsl. armády proti Hitlerovi. Doklad o tom, v podobě filmového záznamu je k dispozici na st. zámku Český Krumlov. Václav Klaus nedávno prohlásil, že Karel Schwarzenberg není politik a ...
 Autor: stan   Plná pravda
11:29:59 - 20.01.2013
Plně se stotožnuji s názorem, jmenovaní pánové už nám toho v naší republice předvedli dost, a to ještě co udělali pro armadu s předraženými zakazkami, a to jěště pan Kalousek za eru v KDU, dokazal s rakouským KAPSCEM, nic jiného vrána k vráně sedá (kalousek-schwanzenberg)
Celý příspěvek: Plná pravda   Diskuze: volba prezidenta
  Zobrazeny příspěvky 21 - 40 z celkem 104
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku