RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01) - Strana 5

 Autor: Angel   RE: Volba prezidenta
21:01:41 - 10.01.2013
Vůbec se mi nelíbí Vaše názory na pana Prof. JUDr. Vladimír Franz, víte, to, že pan Franz vypadá tak, jak vypadá je záležitost toho, že pan Franz věří v jedno, a to že lidi by se neměli soudit podle toho, jak vypadají, ale podle toho, co vykonal. Proto je za to třeba ho respektovat. Pokud jste pana Franze zavrhl jen proto, jak vypadá, tak mi promiňte ale jste to jste celkem pod úrovní. Zajímal jste se o pana Franze? Víte o něm něco? Víte něco o tom, co udělal, co vystudoval? Víte Vy vůbec, ...
Celý příspěvek: RE: Volba prezidenta   Diskuze: Volba prezidenta
20:26:42 - 10.01.2013
Toto je zřejmě můj poslední příspěvek. Žádám Vás abyste nevolili pana Zemana. Mé důvody si můžete zjistit na těchto videích. http://play.iprima.cz/all/305945. Pan Zeman nedokáže odpovědět bez toho, aniž by sešel od tématu. Kdyby se pan Zeman stal prezidentem naše republika by zůstala na stejném místě na jakém momentálně jsme, protože mohu pokládat Pana Klause a pana Zemana za dvojčata.
 Autor: POLE   Volba prezidenta
16:59:26 - 10.01.2013
Využívám poslední čas před samotnými volbami k reakci na jednotlivé příspěvky. Jak se říká, co člověk, to jiný názor.Osobně jsem nebyl příznivcem přímé volby prezidenta, ale jak postupuje čas, člověk je ovlivňován medii a tak jsem se rozhodnul vyjádřit svůj názor na jednotlivé kandidáty. Podle průzkumů veřejného mínění, pokud se nemýlí, jsou ve vedení M Zeman a J Fischer. Opět se potvrzuje pravidlo, kde jsou peníze, tam jsou voličské hlasy. Miloš Zeman disponuje určitým charismem, ...
Celý příspěvek: Volba prezidenta   Diskuze: Volba prezidenta
 Autor: vlastimil dvořák   Tak vlastně koho?
16:30:15 - 09.01.2013
Přečetl jsem si pozorně všechny dosavadní příspěvky a jak známo každý máme svou pravdu. Názory míváme vštšinou i tři. To podle toho, co jsme zrovna dostali za novou osvětu, nebo co zrovna frčí. Proto není třeba se pohoršovat nad některými příspěvky. Ani já nejsem výjimkou, jen některé zkušenosti s naší současnou politickou garniturou a zkušeností s minulou a předminulou garniturou, mě opravňují k lepšímu odhadu. Jednou větou se dá říci, že z nabízené kandidátky mě vychází vítězně Jan Fischer. ...
Celý příspěvek: Tak vlastně koho?   Diskuze: Tak nakonec koho, když onoho?
 Autor: babinsky   Kandidáti - pro a proti
00:45:52 - 09.01.2013
Koho volit? Jako všichni z Vás jsem si položil otázku koho vlastně zvolit z prezidenstkých kandidátů? Šel jsem na to negativní metodou, berte to jako názor: NE Zeman, proč? Zeman podepsal největší svinstvo v této republice a tím byla opoziční smlouva s Václavem Klausem. Rovněž Zemana otevřeně podporuje p. Šlouf, jeho jméno figuruje v celé řadě politických skandálů (Olovo, Savoy, Srba), novinářům také přiznal, že během vlády Miloše Zemana se na Úřadu vlády setkával s Františkem Mrázkem.[1] ...
Celý příspěvek: Kandidáti - pro a proti   Diskuze: Koho za prezidenta?
 Autor: Neguš   RE: Přímá volba prezidenta
23:23:39 - 08.01.2013
Podle mne,je třeba mít co nejvíce informací,které pak povedou k rozhodnutí,ale nestačí jen nějaké sympatie podle vystupování na veřejnosti,ale možné reakce a postoje budoucího presidenta(..tky) v různých situacích.Preferuji jeho(její) zkušenost,přehled,ale i morální vlastnosti poznané v minulosti(projevy,články,reakce,zájem o sociálně slabší,zájem o všechna odvětví hospodářství v ČR atd). S amnestií,kterou vyhlásil Václav Klaus nesouhlasím,zejména takto podané:měla by existovat,ale president ...
Celý příspěvek: RE: Přímá volba prezidenta   Diskuze: NEDEJME SE OVLIVŇOVAT!
 Autor: Bohdana   RE:
19:26:10 - 08.01.2013
Ano, úplně s vámi souhlasím ve všech bodech, preferuji také Dienstbiera, ale co s tím dvojím občanstvím, pokud je má?
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Koho budete volit a proč?
Pan Schwarzenberg sám přiznal, že má též švýcarské občanství a že se ho nehodlá vzdát i pokud bude zvolen. Pan Dienstbier nevím, ale narodil se ve Washingtonu, předpokládám tedy, že je bude mít též. Pokud vím, by prezident státu nesměl mít dvojí občanství. Jakto, že se nikdo nedotýká v mnoha běžících diskuzích, této choulostivé otázky???
15:11:32 - 08.01.2013
Opět se potvrzuje stará pravda, že politici za nic neručí a klidně rozhazují peníze daňových poplatníků nadále.Svědčí o tom i dnešní návrh prezidentského kandidáta, pana Schwarzenberga, že poškození občané amnestií prezidenta republiky by mohli být odškodněni vládou České republiky. Zatím k tomuto návrhu nemám podrobné informace, ale kde to jsme? Jeden orgán státní správy udělá chybu a druhá instituce to z našich daní zaplatí. Podobných případů jsou desítky._ ...
Celý příspěvek: Reakce na nápad pana Schwarzenberga   Diskuze: Amnestie
08:35:30 - 08.01.2013
Dobrý den, nevíte někdo, zda lze volit v jiném městě než mám trvalé bydliště a co kvůli tomu musím všechno udělat? Hledala jsem na internetu, ale bohužel jsem nic nenašla. Děkuji za reakce.
Celý příspěvek: jak změnit místo voleb mě určené   Diskuze: místo volby
 Autor: babinsky   RE: Koho zvolit prezidentem ČR
14:52:40 - 06.01.2013
U prezidenta v ČR je jedno jestli je levicový, nebo pravicový. Má tak málo pravomocí, že je to jedno. Je to jen hlas, který je slyšet. Ale hlavně pan Dientsbier je slušný člověk a takového potřebujeme. Jak je dnes vidět v souvislosti s Václavem Klausem. Jinak s textem souhlasím. Hezký den.
 Autor: babinsky   RE: charisma
14:43:11 - 06.01.2013
Dobrý den, nevím jak znáte pana Fischera, můžete mít zcela pravdu. Ale nezlobte se, slušný člověk bojující proti korupci si finanční prostředky od tunelářů nevezme (např. p. Chrenek). Rovněž pokud se kolem tohoto člověka seskupují lidé podezřelí v různých kauzách (např. p. Barták - kauza Casa). Je čas na zamyšlenou. Že jde omilostnit korupčníky a zloděje, jsme dnes světky. Hezký den.
Celý příspěvek: RE: charisma   Diskuze: nový president
 Autor: babicek30   charisma
11:10:35 - 06.01.2013
Vážení spoluobčané.Uvědomme si,s jakou nadějí a ůlevou jsme přijali p.Jana Fischera v jeho funkci premiéra ůřednické vlády v roce 2009. Uvědomme si,že Václav Havel též nebyl zdaleka oslňující diskuzní žongléř,a jak vedl národ!Jsem přesvědčen,že Jan Fischer je osobností s takovými výraznými schopnostmi a charismem. Jeho zvolení je nadějí nás všech.
Celý příspěvek: charisma   Diskuze: nový president
 Autor: Míla   RE: Koho budeme všichni volit?
00:01:17 - 06.01.2013
Doufám, že se většina národa konečně probudí a využije svůj vlastní selský rozum k volbě nestranické/ho a slušné/ho kandidátky/ta. Ty známé obličeje z let minulých mi připomínají vyzkoušený fígl politiků ... když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají!!!!
 Autor: Regent14   Koho zvolit prezidentem ČR
13:20:38 - 05.01.2013
Dobrý den, já jako levicově smýšlející člověk budu volit Jiřího Dienstbiera, protože to je jediný levicový kandidát navržený ČSSD, KSČM svého kandidáta nemá ale dle mých informací budou její členové a sympatizanti z valné většiny rovněž podporovat Jiřího Dienstbiera, Podpora pro Janu Bobošíkovou nebo Miloše Zemana bude minimální viz jejich stanovisko z jednání ÚV KSČM z 4.1.2013. Ostatní kandidáti jsou zcela jednoznačně pravicově zaměření a nebo jejich zaměření nelze jednoznačně určit. Myslím, ...
Celý příspěvek: Koho zvolit prezidentem ČR   Diskuze: Volba prezidenta ČR 2013
 Autor: Oldo   Koho budeme všichni volit?
06:59:30 - 05.01.2013
Myslím si, že většina voličů si vybere dlouhodobého spolupracovníka a přítle našeho milého pana prezidenta Klause. Zvolí pana Zemana. Vy také? Oldo
 Autor: Míla   RE:
23:12:36 - 04.01.2013
Zcela souhlasím. Dnes mě nadzvedly ze židle zprávy "modré" ČT1. První co mě napadlo v souvislosti s tou hroznou amnestií byly naše první přímé prezidentské volby. Co je může hodně ovlivnit je, když se do ulic vypustí slota nejhoršího ražení, aby pak voliči měli jiné starosti než volby ?!! Však už to začalo - ti propuštění andílci podpalují policistům auta...a to je jen začátek. Ještě se budeme asi divit. Ještě něž tu pakáž znovu pochytají, bude veselo a soudci budou opět zahlceni i s ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volba presidenta
 Autor: babinsky   Dientsbier
21:35:44 - 04.01.2013
Dobrý den, dle mého názoru Jiří Dientsbier je ten nejlepší. Proč ostatní ne? Ne Zeman. Zeman má v zádech Šloufa, to je Rusko a ruská mafie. Rovněž podepsal opoziční smlouvu s VK, jedno z největších svinstev. Ne Fischer. Má v zádech podnikatelskou mafii - Chrenek, Barták (obviněný v kauze Casa). Ne Sobotka. Ten je kandidátem jedné ze stran nejvíce zatížených korupcí. Nikdy se proti korupci v ODS rázně nepostavil. Má 2 roky VUMLu. Ne Franc. Nezlobte se ale zde mi vadí zejména ...
Celý příspěvek: Dientsbier   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: Míla   Přímá volba prezidenta
21:17:57 - 04.01.2013
Po shlédnutí dnešních televizních novin na ČT1 jsem naštvaná.Je naše veřejnoprávní televize skutečně nezávislá? Co se to děje v naší republice? Takže se ozývám: -jsem proti obrovské amnestii těsně před první přímou volbou presidenta -jsem proti zvýrazňování některých kandidátů z důvodů tzv.preferencí -kam se poděly kandidátky na presidentku - jsou jaksi mimo -nechci aby se mi podsouvalo, kdo je tvz. výhodnějším kandidátem
Celý příspěvek: Přímá volba prezidenta   Diskuze: NEDEJME SE OVLIVŇOVAT!
 Autor: jopr44   RE:
17:33:36 - 04.01.2013
Je mi velice líto,že pomocí špinavých politických praktik naší otřesné vlády,byl zbaven slušný člověk Tomio Okamura možnosti kandidovat na prezidenta ČR.Dle mého názoru měl příliš velkou podporu lidu ČR a to ohrožovalo kandidáty,které si po sobě na Hradě představuje pan Klaus a jeho nemravná vláda. Kdybych věděl jak,navrhnul bych všem,kteří fandí Tomio Okamurovi,aby šli VŠICHNI k volbám prezidenta a do obálek vložili upravený jakýkoli volební lístek,kde by přeškrtli uvedeného kandidáta a tučně ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volba presidenta
  Zobrazeny příspěvky 81 - 100 z celkem 104
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku