RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01) - Strana 6

 Autor: jopr44   RE:
17:32:05 - 04.01.2013
Je mi velice líto,že pomocí špinavých politických praktik naší otřesné vlády,byl zbaven slušný člověk Tomio Okamura možnosti kandidovat na prezidenta ČR.Dle mého názoru měl příliš velkou podporu lidu ČR a to ohrožovalo kandidáty,které si po sobě na Hradě představuje pan Klaus a jeho nemravná vláda. Kdybych věděl jak,navrhnul bych všem,kteří fandí Tomio Okamurovi,aby šli VŠICHNI k volbám prezidenta a do obálek vložili upravený jakýkoli volební lístek,kde by přeškrtli uvedeného kandidáta a tučně ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: prezident republiky
 Autor: nastaticek   RE: hlava státu
17:17:38 - 04.01.2013
k problému, jak si budeme našeho prezidenta pamatovat - mám 12 letou neteř, která si o současném prezidentu myslí jen to dobré, no, nedá se nic dělat moc si toho ze života zatím nepamatuje já osobně již něco pamatuji, takže životopis VK (největšího současného žijícího zloděje v ČR)dle mého: - v době totality studoval za dělnické peníze VŠ, dokonce v USA - po revoluci vymyslel a prosadil koncepci privatizace (musíme předběhnout právníky) = rozkradení všeho co se dá za pomocí svých bílých ...
Celý příspěvek: RE: hlava státu   Diskuze: prezident republiky
 Autor: Eliška   o našich kandidátech
13:43:25 - 03.01.2013
http://www.youtube.com/watch?v=MzHAthKXsKs
Celý příspěvek: o našich kandidátech   Diskuze: Vystihující
 Autor: PETR   Můj názor na p. Hanáka
13:35:36 - 03.01.2013
Dorý den,pan Hanák nechce bývalého komunistu Fischera za presidenta,ale vůbec mu nevadí namodro přebarvení komouši kteří ničili tuto zemi jak členové KSČ a po listopadu plivli sami sobě do obličeje jenom proto aby se nacpali k novému korytu a ničí tuto zemi jako členi ODS. Podle mého názoru je pan Hanák nemyslící hmot v lidské podobě,nic víc.
Celý příspěvek: Můj názor na p. Hanáka   Diskuze: Volba presidenta
  Zobrazeny příspěvky 101 - 104 z celkem 104
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku