RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2012-12

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2012-12) - Strana 1

Blaničtí rytíři nepřijedou - posílají předvoj Avatara Autor:Karel Kaňka Vážení Češi, při sametové revoluci ,kde jsme horlivě zvonili klíči tim si zajistili možnost volného pohybu po světě ,ale v rodinném rozpočtu nezbývají peníze,můžete svobodně podnikat,ale hned se stáváte dlužníkem, jste-li starý a nemajetný můžete být i bezdomovcem. Upřímně jsem moc rád ,že se můj děda a babička nedožili teto doby a této vlády (zemřeli před sedmi a šesti roky)je mne strašně líto starých lidí,kteří pro ...
 Autor: david marek   Karel Schwarzenberg prezidentem
19:46:59 - 28.12.2012
„Karel Schwarzenberg je jedinej hajnej, kterej toho prezidenta dělat může, a když je někdo jedinej, kdo to dělat může, tak to dělat musí. Proto volím Karla.“ Petr Čtvrtníček Je to úplně jasné. Tak i já volím stejně.
Vezme-li člověk v úvahu pravomoci prezidenta a jeho funkci v našem státě je vše velmi jednoduché. Musí být schopen pokládat věnce, čas od času se podepsát(není nutností, nepodepíše-li , přehlasují jej), pro případ války nerozumí potřebným věcem kandidát žádný, takže funkce velitele ozbrojených sil je taky nepodstatná, takže důvod proč volit konkrétní osobu? Našel jsem jej. Pro mne je základním kriteriem pravděpodobná doba do smrti prazidenta a proč? Protože i prezident po skončení svého mandátu ...
 Autor: administrator   RE: Proč nemáte na seznamu Josefa Tomana?
19:18:23 - 24.12.2012
Vzhledem k tomu, že je tento portál čistě občanskou aktivitou včetně financování, není v našich možnostech informovat naprosto o všem dění okolo prezidentské volby ani zodpovídat komplikované právní otázky k tomuto tématu. Bylo velice těžké před samotnou oficicální kandidaturou potvrzenou Ministerstvem vnitra vybrat, kterým kandidátů věnujeme prostor na tomto portálu. Jistě se zde ale nemůžeme věnovat naprosto každému, kdo chce kandidovat, protože takovýchto lidí bylo opravdu mnoho a ...
16:28:58 - 23.12.2012
Byl asi 3. člověkem, který oznámil kandidaturu, měl téměř 50.000 hlasů, alespoň to uvedl na TV5, kde vystoupil jako jeden z prvních. Ve jiných seznamech je. Máte tam Samkovou, Kořána. Toman vystoupil před nimi. V ČR vedl po listopadu American Institute. Viz např. Prezident2013.eu Na tomto serveru i na pořadu TV5 na YouTube je Toman mnohem populárnější než Samková a Kořán.
 Autor: Rybicka jiří   rozbor situace
23:52:38 - 22.12.2012
politická situace a nálada obyvatelstva do které nový president bude vstupovat bude vyžadovat od něho hodně pol.schopnosti a správných i radikálních rozhodnutí.President má poměrně velmi málo pravomocí,čímž jsou stíženy jakékoliv zásahy do veřejných záležitosti.Sněmovna a státní orgány jsou ovlivněny mafiemi,jejiž kořeny sahají za hranice státu a jsou stavěny na zločineckých praktikách.Morálka obyvatelstva je nízká,pojmy poctivost,hrdinství,disciplinovanost, spravedlnost a další jsou ...
Celý příspěvek: rozbor situace   Diskuze: situace ve státě
 Autor: Stehlik   Proč volit p.Okamuru?
11:09:15 - 20.12.2012
Domnívám se, že většina kandidátů na prezidenta se podílela více či méně na marasmu, do kterého jsme se v současné době dostali. Obdivuji jejich odvahu, ale to je všechno. Chceme-li změnit budoucnost je nutné volit prezidenta bez zatížení minulostí a to je právě například p.Okamura. Stehlik
 Autor: kerka   Svobodně
22:07:16 - 17.12.2012
Moc by mne zajímalo, co vlastně lid chce??? Snad naškrobené košile se stejně naškrobenými tvářemi, bezchybně uvázané kravaty, na kterých se pak pohupujem my... Vladimír Franz je živoucím důkazem toho, že všechno co na venek vypadá zvláštně se uvnitř projevuje naprosto normálně a naopak. On je stělesněním duše a to je fenomén!Takový prezident je hoden! Klame tělem, ale určitě né duší a tohle mu sekne, tohle mu sluší:-)
Celý příspěvek: Svobodně   Diskuze: Jednoduchá volba
Podle mého názoru lidi moc volit nebudou. Na jednu stranu každý chce změnit osud země, ale nikdo neví koho má volit. Po revoluci to bylo jasné, ale teď je to velice těžké.
 Autor: dianbet   RE: Hlava státu
20:16:44 - 16.12.2012
Myslím si, že je jedno, jak vypadá, ale důležité jsou jeho skutky. To, co udělá či vymyslí, by měl dělat pro dobro národa ne pro sebe. Proto je tak těžké vybrat správného kandidáta na volbu budoucího prezidenta, protože každého z kandidátů, kteří mají velkou podporu, už známe z politiky. Každý politik udělal vždy blbosti a my se bojíme, jestli tyto blbosti neudělá znovu a to ve větší míře.
Celý příspěvek: RE: Hlava státu   Diskuze: prezident republiky
 Autor: dianbet   RE: Euro nemůžou přijmout
19:43:09 - 16.12.2012
Aby budoucí prezident byl pro euro, tak to by musel být úplně blbý. Podívejme se, jak s eurem dopadli jiné státy Evropské Unie. Řecko je na pokraji státnímu bankrotu, Slovensko je taky na tom špatně a velké země jako Itálie, Španělsko, atd. jsou na tom taky špatně. I když kdyby udělali takovou blbost, nedivila bych se, protože to, co v té parlamentní síni sedí, je ukázka zvěrstva a hlouposti lidí na Zemi.
 Autor: žemla   RE: Moje preference
23:53:59 - 15.12.2012
Doba, kdy politika bude službou veřejnosti a ne výdělečným zaměstnáním, by mohla znamenat posun v názorech na politiky a politiku. Ale to je asi utopie. Kdo by se vzdal svého korýtka a ještě dobrovolně.
Celý příspěvek: RE: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: dianbet   RE: Moje preference
22:42:49 - 14.12.2012
Vždyť je to pořád stejné, vždy se tam dostane člověk,kterému je jedno, co se se státem stane a na všechny své předsevzetí stejně rychle zapomene. Toto je stejné i s politiky. Vždy toho moc slíbí a potom nic neudělají. Politici využívají své postavení k tomu, aby si nashromáždili co nejvíce peněz. Toto není správné. Podle mě by politici se neměli hrnout do politiky jen kvůli svým vlastním potřebám, ale jít do politiky s pocitem chtít něco změnit. Ono totiž chování politiků, je jako chování ...
Celý příspěvek: RE: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: administrator   RE: nové názory
17:11:27 - 04.12.2012
Přišel nám do redakce i trochu tvrdší názor, který ale není jediným, slýcháme podobné od mnohých lidí, kterých se ptáme na názory k prezidentským volbám. Od: Milan Picek K volbě prezidenta by neměl být zásadně připuštěn člověk, který byl po roce 1969 členem KSČ. Takový člověk by měl mít zakázáno se v ČR jakýmkoliv způsobem politicky angažovat !
  Zobrazeny příspěvky 1 - 14 z celkem 14
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku