RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2012

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2012) - Strana 1

Blaničtí rytíři nepřijedou - posílají předvoj Avatara Autor:Karel Kaňka Vážení Češi, při sametové revoluci ,kde jsme horlivě zvonili klíči tim si zajistili možnost volného pohybu po světě ,ale v rodinném rozpočtu nezbývají peníze,můžete svobodně podnikat,ale hned se stáváte dlužníkem, jste-li starý a nemajetný můžete být i bezdomovcem. Upřímně jsem moc rád ,že se můj děda a babička nedožili teto doby a této vlády (zemřeli před sedmi a šesti roky)je mne strašně líto starých lidí,kteří pro ...
 Autor: david marek   Karel Schwarzenberg prezidentem
19:46:59 - 28.12.2012
„Karel Schwarzenberg je jedinej hajnej, kterej toho prezidenta dělat může, a když je někdo jedinej, kdo to dělat může, tak to dělat musí. Proto volím Karla.“ Petr Čtvrtníček Je to úplně jasné. Tak i já volím stejně.
Vezme-li člověk v úvahu pravomoci prezidenta a jeho funkci v našem státě je vše velmi jednoduché. Musí být schopen pokládat věnce, čas od času se podepsát(není nutností, nepodepíše-li , přehlasují jej), pro případ války nerozumí potřebným věcem kandidát žádný, takže funkce velitele ozbrojených sil je taky nepodstatná, takže důvod proč volit konkrétní osobu? Našel jsem jej. Pro mne je základním kriteriem pravděpodobná doba do smrti prazidenta a proč? Protože i prezident po skončení svého mandátu ...
 Autor: administrator   RE: Proč nemáte na seznamu Josefa Tomana?
19:18:23 - 24.12.2012
Vzhledem k tomu, že je tento portál čistě občanskou aktivitou včetně financování, není v našich možnostech informovat naprosto o všem dění okolo prezidentské volby ani zodpovídat komplikované právní otázky k tomuto tématu. Bylo velice těžké před samotnou oficicální kandidaturou potvrzenou Ministerstvem vnitra vybrat, kterým kandidátů věnujeme prostor na tomto portálu. Jistě se zde ale nemůžeme věnovat naprosto každému, kdo chce kandidovat, protože takovýchto lidí bylo opravdu mnoho a ...
16:28:58 - 23.12.2012
Byl asi 3. člověkem, který oznámil kandidaturu, měl téměř 50.000 hlasů, alespoň to uvedl na TV5, kde vystoupil jako jeden z prvních. Ve jiných seznamech je. Máte tam Samkovou, Kořána. Toman vystoupil před nimi. V ČR vedl po listopadu American Institute. Viz např. Prezident2013.eu Na tomto serveru i na pořadu TV5 na YouTube je Toman mnohem populárnější než Samková a Kořán.
 Autor: Rybicka jiří   rozbor situace
23:52:38 - 22.12.2012
politická situace a nálada obyvatelstva do které nový president bude vstupovat bude vyžadovat od něho hodně pol.schopnosti a správných i radikálních rozhodnutí.President má poměrně velmi málo pravomocí,čímž jsou stíženy jakékoliv zásahy do veřejných záležitosti.Sněmovna a státní orgány jsou ovlivněny mafiemi,jejiž kořeny sahají za hranice státu a jsou stavěny na zločineckých praktikách.Morálka obyvatelstva je nízká,pojmy poctivost,hrdinství,disciplinovanost, spravedlnost a další jsou ...
Celý příspěvek: rozbor situace   Diskuze: situace ve státě
 Autor: Stehlik   Proč volit p.Okamuru?
11:09:15 - 20.12.2012
Domnívám se, že většina kandidátů na prezidenta se podílela více či méně na marasmu, do kterého jsme se v současné době dostali. Obdivuji jejich odvahu, ale to je všechno. Chceme-li změnit budoucnost je nutné volit prezidenta bez zatížení minulostí a to je právě například p.Okamura. Stehlik
 Autor: kerka   Svobodně
22:07:16 - 17.12.2012
Moc by mne zajímalo, co vlastně lid chce??? Snad naškrobené košile se stejně naškrobenými tvářemi, bezchybně uvázané kravaty, na kterých se pak pohupujem my... Vladimír Franz je živoucím důkazem toho, že všechno co na venek vypadá zvláštně se uvnitř projevuje naprosto normálně a naopak. On je stělesněním duše a to je fenomén!Takový prezident je hoden! Klame tělem, ale určitě né duší a tohle mu sekne, tohle mu sluší:-)
Celý příspěvek: Svobodně   Diskuze: Jednoduchá volba
Podle mého názoru lidi moc volit nebudou. Na jednu stranu každý chce změnit osud země, ale nikdo neví koho má volit. Po revoluci to bylo jasné, ale teď je to velice těžké.
 Autor: dianbet   RE: Hlava státu
20:16:44 - 16.12.2012
Myslím si, že je jedno, jak vypadá, ale důležité jsou jeho skutky. To, co udělá či vymyslí, by měl dělat pro dobro národa ne pro sebe. Proto je tak těžké vybrat správného kandidáta na volbu budoucího prezidenta, protože každého z kandidátů, kteří mají velkou podporu, už známe z politiky. Každý politik udělal vždy blbosti a my se bojíme, jestli tyto blbosti neudělá znovu a to ve větší míře.
Celý příspěvek: RE: Hlava státu   Diskuze: prezident republiky
 Autor: dianbet   RE: Euro nemůžou přijmout
19:43:09 - 16.12.2012
Aby budoucí prezident byl pro euro, tak to by musel být úplně blbý. Podívejme se, jak s eurem dopadli jiné státy Evropské Unie. Řecko je na pokraji státnímu bankrotu, Slovensko je taky na tom špatně a velké země jako Itálie, Španělsko, atd. jsou na tom taky špatně. I když kdyby udělali takovou blbost, nedivila bych se, protože to, co v té parlamentní síni sedí, je ukázka zvěrstva a hlouposti lidí na Zemi.
 Autor: žemla   RE: Moje preference
23:53:59 - 15.12.2012
Doba, kdy politika bude službou veřejnosti a ne výdělečným zaměstnáním, by mohla znamenat posun v názorech na politiky a politiku. Ale to je asi utopie. Kdo by se vzdal svého korýtka a ještě dobrovolně.
Celý příspěvek: RE: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: dianbet   RE: Moje preference
22:42:49 - 14.12.2012
Vždyť je to pořád stejné, vždy se tam dostane člověk,kterému je jedno, co se se státem stane a na všechny své předsevzetí stejně rychle zapomene. Toto je stejné i s politiky. Vždy toho moc slíbí a potom nic neudělají. Politici využívají své postavení k tomu, aby si nashromáždili co nejvíce peněz. Toto není správné. Podle mě by politici se neměli hrnout do politiky jen kvůli svým vlastním potřebám, ale jít do politiky s pocitem chtít něco změnit. Ono totiž chování politiků, je jako chování ...
Celý příspěvek: RE: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: administrator   RE: nové názory
17:11:27 - 04.12.2012
Přišel nám do redakce i trochu tvrdší názor, který ale není jediným, slýcháme podobné od mnohých lidí, kterých se ptáme na názory k prezidentským volbám. Od: Milan Picek K volbě prezidenta by neměl být zásadně připuštěn člověk, který byl po roce 1969 členem KSČ. Takový člověk by měl mít zakázáno se v ČR jakýmkoliv způsobem politicky angažovat !
12:37:35 - 29.11.2012
Vloby pres datovou schranku se v Cechach planuji az od roku 2014 http://www.earchiv.cz/b12/b1022001.php3 V Estonsku uz se ale treba voli po internetu od roku 2005 Viz http://en.wikipedia.org/wiki/Electronic_voting_in_Estonia
 Autor: beruska1   RE: oficiální kandidáti
19:18:43 - 26.11.2012
Tak dnes jsem si na internetu přečetla krásný vtip, snad s ním nikoho neurazím: "Dělali test IQ zaměstnanců jistého ministerstva a vyšlo jim úžasných 160! První vzorek měl 90 a druhý 70". :-)
Mám dojem, že je možné více způsobů volby, že 4.1.2013 o půlnoci, je konec lhůty pro podání žádosti o vydání voličského průkazu v listinné podobě s ověřeným pdopisem voliče, nebo v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem nebo prostřednictvím datové schránky. Psali to webu televize. Máte-li tedy datovou schránku, třeba vám bude umožněno přes ni i volit, když se přes ni dá podat žádost, ne? Nebo nemá tento stát tolik logiky? Jinak ještě musím dodat, že sice nevím ...
Bydlim dlouhodobe v Anglii, v Manchesteru a rad bych se zucastnil nadchazejicich prezidentskych a dalsich voleb. Bohuzel, nejblizsi(a ve Spojenem Kralovstvi jedina) volebni mistnost je v Londyne na velvyslanectvi - cca 300 km. Paklize zijete v Edinburghu ve Skotsku, pak to dela na velvyslanectvi do Londyna pres 600 km. Mysli si skutecne cesti zakonodarci, ze lide budou k urnam cestovat takovou dalku? Nemluve o cene takoveho vyletu. V praxi pak mohou k volbam tady v Anglii prijit pouze ...
 Autor: cute   RE: oficiální kandidáti
01:37:45 - 19.11.2012
Ona bude asi ještě změna. Na úřadu se prý nemůžou nějak dopočítat, takže vůbec neni jisté ani to, že tam zůstane tolik kandidátů a jakou budou mít nakonec podporu. Už se někteří vyjadřují, že budou podávat žaloby a stížnosti, tak jak to dopadne není uplně jasné. S jistotou zůstanou jen straničtí kandidáti, ti se nemusejí shánět po podpisech (a jak to vypadá, tak by jim to bylo stejně k ničemu). Nakonec jich může zůstat 6 a potahne se to měsíce, protože si to ostatní nenechají líbit. Bude docela ...
 Autor: beruska1   RE:
01:37:00 - 17.11.2012
osobně si myslím, že za každým facebookovým profilem kandidáta se skrývá nějaký poradce, nebo asistent. Pochybuji, že má některý sám ve své správě a umí s tím ;-)
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Kandidáti se bojí sociálních sítí?
 Autor: volič   Jako Klaus
11:38:23 - 13.11.2012
Taky budu volit presidenta ,který nepodlehá senátu ,má své nazory a trvá si na svém . Klaus bojoval a bojuje proti euru i přes nátlaky , které jsou na něj vyvýjeny ve jménu lepší ekonomie a buh vi čeho ještě . Ale řekněte mi kterej z těch voličú to je ? Jelikož ja to nepoznám ! Nechci hlasovat pro někoho kdo stejně po čase bude jednat jinak a nebude bránit lidi ,kteří mají strach volit jejich favorita jen proto že se bojí o praci , chtějí si zachovat jméno a mají strach o své penize či jine ...
V každé zemi kdysi byli a vládli králové a královny . My jsme byli také zemí králu a oni sami nám zde zanechali nejednu krásu , kterou se ČR muže chlubit . Je jí také česká koruna a už samotný název a její vzhled mluví za vše . V evropské unii ale i na svetě tak nebude brzy žadná koruna . A proto říkam ,zachraňte alespoň tu trochu co z ČR dělá stát a srdce evropy , bez ohledu na finančníky a ekonomy , kteří nám říkají , jak špatně na tom budem po finanční stránce . Ale to není pravda . Jsou to ...
 Autor: beruska1   RE: Moje preference
23:50:00 - 09.11.2012
Je těžké vybrat konkrétní jméno. Tak jak vnímám prezidenta, jako post, není žádný "ideální" kandidát. Vybírat budu podle citu, toho, kdo se v předvolebních debatách a rozhovorech projeví njelép, jako člověk, jako osobnost.
Celý příspěvek: RE: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: beruska1   RE: Hlava státu
23:44:43 - 09.11.2012
Je těžké spekulovat kdo je "čistý" a kdo ne, kdo je čech a kdo ne. Zálěží přece na tom, aby to byl dobrý člověk, rovný, pravdomluvný, čestný. Někdo, koho můžeme ukazovat dětem a říkat, to je PREZIDENT a děti jej budou chápat jako toho člověka váženého. Vnímání autorit v dětství je důležité pro vývoj společnosti, ta naše bude zanedlouho tvořena dalšími generacemi a ty by měly vědět co je a není správné. Naším úkolem je k tomu je vést. Tedy i volba hlavy státu je otázkou nás všech, naší ...
Celý příspěvek: RE: Hlava státu   Diskuze: prezident republiky
 Autor: beruska1   RE:
23:36:28 - 09.11.2012
Společnost rozdělí hlasy více lidem, tím pádem ani nemůže mít prezident 2/3 podporu. To logicky nejde.
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Kolik kandidátů bude mít potřebnou ...
 Autor: Karin   Moje preference
00:15:46 - 08.11.2012
Otázka je jednoduchá: koho z kandidátů půjdete volit a proč právě jeho? A máte už vůbec jasno? Osobně nejsem ještě na sto procent rozhodnutá, ale přikláním se ke kandidátce Táně Fischerové. Je to především proto, že ztělesňuje nezávislost, slušnost a skutečné hodnoty, které většina ostatních kandidátů postrádá.
Celý příspěvek: Moje preference   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: žemla   RE: nakonec je 11 kandidátů
00:35:22 - 07.11.2012
Kde je nejoblíbenější Čech Jára Cimrman :D Teď vážně, nečekal jsem takový počet. Doufám, že výsledný kandidát bude přijatelný pro většinu společnosti. Doba, kdy měl zesnulý prezident Václav Havel oblíbenost 2/3 populace je zřejmě pryč.
 Autor: cute   RE: nakonec je 11 kandidátů
19:50:05 - 06.11.2012
A je to konečně rozlosknuto. Máme 11 kandidátů a z toho si už doufám vybereme téměř všichni, ne?
Dodám ještě 2 čtenáře a jejich názory, které nám do redakce odeslali před spuštěním diskuze: Od: Daniel Putz Můj kandidát je vybraný je to Vladimír Franz,protože si myslím že má skvělé názory a jak už řekl on sám lidé by měli volit prezidenta podle toho co má v úmyslu s obyvateli a né podle toho jak vypadá...:) Od: Lenka Lukášková Paní Táňa Fischerová mne přesvědčila především jako člověk s velkým Č. Byla bych velmi hrdá na to, kdyby naši zemi reprezentovala právě tato žena. ...
 Autor: administrator   RE: názor čtenáře pro Tomio Okamuru
07:05:25 - 01.11.2012
Pro názory občanů je spuštěno toto diskuzní fórum. Stále nám občas někdo napíše i slušně podaný názor do redakce. Jeden takový proto přidávám: Od: Sl. Čermák Hezký den, můj názor k volbě prezidenta? Měl by jím být zvolen lidovým hlasováním mladý, poctivý a dobře čitelný člověk. Můj typ je Tomio Okamura. Důvody? Sám vlastní pílí dosáhl nynějšího postavení, do voleb nejde kvůli finančním ziskům a kromě toho, že je zásadový, umí dobře své názory obhajovat. Na rozdíl od ostatních politiků, ...
 Autor: cute   RE: Hlava státu
12:15:03 - 31.10.2012
Myslím si, že by neměl být prezident hodnocen podle toho, jak vypadá (tím myslím především to, že kandidáti nevypadají tak nedůstojně, aby to byl relevantní faktor k jejich hodnocení a filtraci - otázka subjektivního vnímání obrazu). Jak by ale mohlo být zneužito jeho případné dvojí občanství v neprospěch státu, to mi trochu uniká. Nemám evidentně dostatek informací a nechám se poučit. Více bych se asi obával jeho minulosti ve vztahu k moci, bývalému režimu, nebo na popularitě nepřidávajícím ...
Celý příspěvek: RE: Hlava státu   Diskuze: prezident republiky
To jsi rozdělil pěkně, takto zeširoka jsem nad kandidátem neuvažoval, ale tvým výsledkem jsi blízko mého přesvědčení. Jsem zvědav, jak volna prezidenta dopadne a komu dají lidé přednost.
Zkusil jsem rozdělit kandidáty dle selského rozumu: Protože nechci za prezidenta - nikoho zdiskreditovaného (Zeman, Stehlík, Remek, Dlouhý) - extrémistu (Vandas, Cibulka, Karas, Jakl, Šinágl) - populistu (Samková, Okamura, Bobošíková) - straníka velkých stran (Dienstbier, Sobotka) - recesistu (Adamec) Zbývá mi stále dost prezidentských kandidátů, které podle mého názoru má smysl volit (nejsou extrémisté, populisté, zdiskreditovaní ani straníci): Karel Randák (kandidát iniciativ ...
 Autor: médium   Hlava státu
01:25:07 - 28.10.2012
Prezident zastupuje ve světě celý národ. Takový člověk si bohužel nemůže dělat, co by chtěl, nebo co se líbí jemu. A to se týká i vzhledu i způsobu vyjadřování. Nemůže to být člověk, kterého se lidé uleknou už jen při pohledu na něj, byť byl sebevíc vzdělanější. Musí REPREZENTOVAT !!! A také by neměl mít dvojí občanství. To by se dalo velice lehce zneužít v neprospěch státu. Tuto nejvyšší politickou funkci by měl zastávat "čistý" Čech. ...
Celý příspěvek: Hlava státu   Diskuze: prezident republiky
 Autor: administrator   RE: Kolik kandidátů bude? Více než 8
03:41:33 - 27.10.2012
Tak již nyní je 8 kandidátů, kteří mají potřebnou podporu občanů, poslanců, či senátorů. Jestě je však nějaký čas a 2 - 4 další dostanou možná také potřebné podpisy.
 Autor: Johanka   RE: Čtenáři nám píší
22:07:19 - 26.10.2012
Dobrý den. Také se začínám pomalu zajímat o případné kandidáty na prezidenta. Také si myslím, že by to měl být člověk nadstranický, s pevným morálním kreditem, názorově silný, člověk charismatický, schopný reprezentovat český národ. A líbila by se mi žena. Proto jsem byla mile překvapena kandidaturou paní Táni Fišerové. Bohužel jen do doby, než jsem se blíže seznámila s její filosofií. Obávám se, že člověk, který je schopný z pozice funkce ve státě nejvyšší propagovat učení R. Steinera, tolik ...
 Autor: administrator   Čtenáři nám píší
15:42:49 - 25.10.2012
Chtěl bych požádat čtenáře webu www.volba-prezidenta.cz, pište Vaše názory a podporu kandidátům zde do fóra, které je pro tyto účely nově spuštěno. Do redakce nám přišlo několik pěkných názorů a vyjádření podpory pro kandidáty: Od: Miroslav Stiebal Jediná osoba hodna být prezidentem je Miloš Zeman.Jeho osobnost převyšuje ostatní kandidáty politickou vyspélostí,chováním,retorikou a v né poslední řadě jako osobnost a člověk.Je mi 63 let a už by mi to mnělo být jedno ale osud této ...
Dle meho nazoru by to mel byt nekdo, kdo bude pro obcany charismatickou osobou. Diky omezenym pravomocim toho u nas doma moc neudela, ale vuci okolnimu svetu muze byt osobnosti, ktera prezentuje ČR. Ústava Česke republiky, Hlava třetí: Čl. 62 Prezident republiky a) jmenuje a odvolává předsedu a další členy vlády a přijímá jejich demisi, odvolává vládu a přijímá její demisi, b) svolává zasedání Poslanecké sněmovny, c) rozpouští Poslaneckou sněmovnu, d) pověřuje vládu, jejíž demisi ...
11:03:35 - 22.10.2012
Vzdy se najde nekdo, kdo se bude chtit ukazat pred ostatnima. Kritika je konstruktivni kritikou az v pripade, ze je naznaceno reseni. Kritika bez reseni je jen mlaceni prazdne slamy nebo vysledek hospodskych "chytraku".
 Autor: žemla   RE: Kolik kandidátů bude?
10:58:40 - 22.10.2012
Predpokladam 7-8. Pri vetsim mnozstvi, budou hlasy opet rozmelneny mezi vsechny kandidaty a zvoleny kandidat tak nebude mit nejsilnejsi podporu.
21:52:24 - 20.10.2012
Facebook je pro kandidáty jen okrajový. Třeba Zeman asi moc lidí v jeho a vyšším věku na Facebook nedostane, natož aby tam někoho chytil. Naopak Vladimír Franz má hodně velkou skupinu mladých fanoušků, takže je to pro něj určite vhodné médium. Koukám, že jsem byl jeden z prvních registrovaných a moc tu jestě není s kým povídat, tak se zkusím vrátit později. Určitě to tu ale rozjeďte víc, ať si češi uvědomí, koho volí.
 Autor: administrator   RE: podpora kandidátů na Facebooku
17:30:22 - 20.10.2012
Jak se zdá, náš server sledují i členové předvolebních týmů a ledy se trochu hýbou. Někteří kandidáti uvolňují své Facebookové profily veřejnosti. Jen je smutné, že jim tam lidé píší urážky místo podpory, kterou jim mohou vyjádřit. Pro Vás, kteří nechcete podpořit konrétního kandidáta, ale rádi dáte najevo, že Vám není volba prezidetna lhostejná, můžete podpořit naši Facebookovou stránku na adrese: http://www.facebook.com/pages/Volba-prezidentacz/349179798454548 ...
 Autor: administrator   RE: Termín volby prezidenta 2013
16:19:52 - 20.10.2012
Otázka pravděpodobně směřovala na podpisy pod kandidátskými peticemi. Pokud někdo zpochybní podpisy, proběhne dle zákona o přímé volbě prezidenta kontrola zkušebního namátkového vzorku 8500 hlasů Ministerstvem vnitra. Poku bude nalezeno více než 3% neplatných hlasů, proběhne druhá namátková kontrola 8500 podpisů. V případě opakované chybovosti vyšší než 3% bude tato odchylka promítnuta do celkového počtu hlasů jejím odečtením. Více informací ke kontrole podpisů kandidátských peticí naleznete ...
 Autor: beruska1   RE: Termín volby prezidenta 2013
14:35:44 - 20.10.2012
V naší zemi se dá předpokládat, že někdo podpisy zpochybní. Když se člověk podívá na současnou politickou scénu, nedivila bych se. Osobně očekávám, že to nebude tak jednoduché a volba proběhne v plánovaném termínu. Co by se dělo, kdyby hlasy někdo zpochybnil?
14:33:34 - 20.10.2012
Budoucí prezident naší země by měl být charakterní a rovný člověk. Takový člověk, který může jít příkladem a nebudeme se za něj stydět, že dělá ostudu po světě. Vzhledem k historii je ale těžké ze současných kandidátů vybrat vhodnou osobnost.
14:20:34 - 20.10.2012
Dobrý den. Někteří mají kampaň založenou na jiných základech. Facebook pro ně může být jen okrajovým, takže třeba proto nemají profil otevřený pro veřejnost (nesedí u toho člověk, který to má na starosti). Ničeho se tedy dle mého nebojí, jen to není jejich hlavní komunikační kanál.
 Autor: administrator   Kdo se bojí sociálních sítí?
13:35:47 - 20.10.2012
Po spuštění diskuzního fóra jsme kontaktovali po sociálních sítích kandidáty a pokusili se umístit odkaz na toto fórum na kandidátské profily, aby se všichni jejich příznivci mohli vyjádřit. Někteří kandidáti jsou opravdu otevření světu a je možné se slušností umístit popis i odkaz. Někteří nás dokonce oslovili v okamžiku, kdy byl odkaz nefunkční. U mnohých kandidátů jsme ale narazili na nepřístupnost, nebo spíše neotevřenost věřejnosti a nebylo možné umístit zprávu o tomto fóru na jejich ...
 Autor: administrator   Kolik kandidátů bude?
03:48:32 - 19.10.2012
Kandidátů na prezidenta v tak malé republice máme opravdu dostatek. Ne každý ale bude mít podporu poslanců, senátorů, či občanů. Kolik kandidátů podle Vás nakonec bude kandidovat s potřebnou podporou?
 Autor: administrator   Termín volby prezidenta 2013
03:44:36 - 19.10.2012
Termín prezidentské volby byl stanoven na 11. a 12. ledna 2013. Názory, zda tento termín bude dodržen se různí, protože mohou být například zpochybněny podpisy pod peticemi kandidátů. Myslíte si, že volba proběhne v plánovaném termínu, nebo bude posunuta díky některým komplikacím?
 Autor: administrator   Jakého chcete příštího prezidenta?
03:36:45 - 19.10.2012
Historie prezidentů České republiky je datována od roku 1918 a na tento post kandidovalo mnoho osobností. Dokážeme se jako český národ ohlédnout do více než staleté prezidentské historie a volit v roce 2013 kandidáta, který nás bude důstojně reprezentovat před celým světem? Jaké vlastnosti a hodnoty by měl mít přístí prezident České republiky podle Vás?
13:48:10 - 18.10.2012
Právě jste se dostali do nového diskusního fóra k přímé volbě prezidenta České republiky. Český prezident je poprvé volen v přímé volbě občany republiky, proto bychom rádi, abyste se také zapojili do debaty a vyjádřili podporu svému kandidátu či kandidátce. Vzhledem k tématu se zde prosím vyjadřujte slušně a při tvrzení něčeho kontroverzního prosím uveďte věrohodný zdroj, který informaci může potvrdit (například www adresu článku některého z uznávaných medií a pod.). Nechceme zde nadávky ...
  Zobrazeny příspěvky 1 - 51 z celkem 51
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku