RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-12

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-12) - Strana 1

 Autor: takyvolic   obří obrazovky
15:53:37 - 12.01.2013
Dobrý den, právě sleduji na CT reportáže z našich měst.Při pohledu na prázdná náměstí a nezájem občanů stát před obřími obrazovkami v mrazu, mrazí i mě, když si vybavím ty milionové náklady na pořízení toho zbytečného přepychu pro nikoho. A včera jsem také pozorně sledovala reporáž na CT - malá holčička s amputovanou nohou, a jindy další smutné, přesmutné osudy nemocných dětí a jejich rodičů. Až přijde někdo, kdo řekne "vzdejme se té zbytečné části nákladů ve prospěch těchto rodin", ...
Celý příspěvek: obří obrazovky   Diskuze: zbytečné náklady
 Autor: monika98   RE: Podvody a lži část druhá
10:56:49 - 12.01.2013
A na jednu důležitou věc bych málem zapomněla - Zeman ze strany KSČ v roce 1970 nevystoupil,ale byl vyhozenej za nesouhlas s okupací Československa. A pak měl ještě hodně problémů k tomu.
Celý příspěvek: RE: Podvody a lži část druhá   Diskuze: Koho volit
 Autor: monika98   Podvody a lži část druhá
10:45:45 - 12.01.2013
Prosím vás,jen NEVOLTE FISCHERA!!!! Je to neskutečný podvodník a tunelář! V KSČ byl v letech 1980-1990,tedy v době,kdy už byla revolce na spadnutí. Jenom čekal,co pro něj bude výhodnější. A když tneto kariérista zjistil,že KSČ přijde o moc,vystoupil z této strany. Dalším důvodem je jeho vystupování a chování v médiích. Myslím,že Klaus volil Fischera,který je ideální do české politiky. Sice říká,že volil Zemana,ale to je jenom lež. tihle dva byli odvěkými rivaly a najednou by Klaus,který ...
Celý příspěvek: Podvody a lži část druhá   Diskuze: Koho volit
 Autor: monika98   Podvod a lži
10:37:06 - 12.01.2013
Věříte Klausovi i to,že volil Zemana? Já mu to tedy nevěřím. Proč ho volil,když Zemana vždycky tak nesnášel? Stačí se nad tím logicky zamyslet. Můj názor je,že volil Fischera,který se svými povahovými rysy,názory a vystupováním do české politiky plné zlodějů,tunelářů a podvodníků perfektně hodí.
Celý příspěvek: Podvod a lži   Diskuze: Klaus
00:46:20 - 12.01.2013
Mají tady článek o tom volebním průkazu. http://www.volba-prezidenta.cz/novinky_na_webu_volba_prezidenta_cz/volebni_prukaz_a_moznost_volit_mimo_trvale_bydliste/?
  Zobrazeny příspěvky 1 - 5 z celkem 5
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku