RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-16

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-16) - Strana 1

17:57:36 - 16.01.2013
Volte ho, protože podporuje schopné mladé. Jinak nám Zeman nezavede školné a na vysokých školách budou všichni hlupáci, co v republice jsou! Naše perspektiva je jen v silných VŠ a zavedení školného, aby tam nechodil kde kdo. Ten kdo si VŠ platí, ten taky studuje, ostatní ať jdou dělat manuálně, tyhle lidi republika potřebuje nejvíc, vysokoškoláků je už dnes až moc, tak se to musí omezit. Kdo na to má, ať studuje, ostatní ke strojům a ke koňům, soudruzi!
Celý příspěvek: Kníže je mladík a mladíkem zůstane   Diskuze: Volba
17:52:48 - 16.01.2013
Volte knížete! Má své mravy a čeština stejně zanikne! Učte se německy a pak mu budete rozumět dobře.Je to naše záchrana z Boží vůle! Jen si vemte , kolik toho již poslední dobu dosáhl. Vše mu vychází, má krásné majetky, vše opravené, žádné ruiny od bolševika, tak postivě jeho předci stavěli svá sídla, že je ani bolševik nedokázal znehodnotit a všechna přežila tu hrůzovládu, že do nich ani nemusel investovat. A takovou chceme i republiku, nezničitelnou a která tu bude a přežije i Zemana, kdyby ...
Jako starší člověk Swarzenberg určitě bude bojovat za důchodce! Ale jen za ty schopné, protože ostatní si stejně zvyšování důchodů nezaslouží, protože za komoušů stejně celej život nic nedělali a teď, pokud si nedokázali za posledních dvacet let vydělat pár miliónů, tak jsou stejně k ničemu a aby jen obírali stát o peníze, které potřebujeme na užitečnější věci, jako jsou třeba církevní restituce, kde nám každou korunu do církve 1000x vrátí, tak na to takové důchodce nepotřebujeme, správný ...
 Autor: administrator   RE: Proč volit zemana ?
17:33:48 - 16.01.2013
Děkujeme za uvedení doplňujících informací. Lidí v důchodu, kteří dokáží najít kdejaký obsah rychle je jiste mnoho, jen jsem chtěl poukázat na podezřelou rychlost vkládání, která může být vysvětlena tím, co píšete. Text zde nikdo nemazal (pouze duplicitní příspěvky, pokud jsou uloženy vícekrát, ale toto nebyl daný případ). "Dědův" příspěvek je stále umístěn zde: http://forum.volba-prezidenta.cz/forum/prispevek_diskuze/volte_zemana/?faid=101 Pěkný den přeji všem ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE: Proč volit zemana ?
17:20:55 - 16.01.2013
Omyl, poprosil bych o smazání dvou mých příspěvků, nechte prosím jen reakci dědy.
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE:
17:19:00 - 16.01.2013
Zdravím diskutující a odpovídám na připomínku administrátora. Jsem skutečně nucen svoje připomínky předem připravit a následně až přijede vnuk ze školy je převede včetně registrace do souboru.K rychlosti psaní. Na SAPO píši obstojně vzhledem k tomu, že jsem na vojně byl dálnopisec u přístroje ST 35 M a tudíž mně dělá potíže horní klávesnice. Patřím do jádra poctivých přívrženců Sociální demokracie a není mně lhostejný stávající vývoj a možnost nepříznivého výsledku levicově zaměřených ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE: Proč volit zemana ?
17:16:32 - 16.01.2013
Milý pane administrátore, pokud mi najdete "důchodce" který dokáže najít vaše stránky, registrovat se a ještě komentovat různé diskuze budu vás považovat za Boha. Jsem 19 letý student, který pouze dělá prostředníka mému dědovi. Když se oháníte vlastními názory, tak bych poprosil, aby jste mi doložil kde se nachází text který jste smazal. Logický jsem nechal napsat Dědu daný text ve wordu a pote ho pouze zkopíroval, žádám jeho jménem o obnovení dopisu čtenářům. Děkuji (další text ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
  Zobrazeny příspěvky 1 - 7 z celkem 7
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku