RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013) - Strana 1

 Autor: pelicanmag   RE:
14:13:23 - 29.01.2013
http://pelicanmag.wordpress.com/2013/01/26/plac-narode/
 Autor: Miroslav55   RE: kam s ním?
18:10:58 - 27.01.2013
Odpadkový koš je v souvislosti s volbou presidenta opravdu problém hodný pozornosti voličů.
Celý příspěvek: RE: kam s ním?   Diskuze: Nepoužitý volební lístek
Noo, a máme to vážení. Hned v úvodním rozhovoru se nám včera nový prezident opět vybarvil. Jste s tím jeho chováním spokojení? Já tedy ne, protože nový prezident se chová jako ***NEPOVOLENY-VYRAZ***.
 Autor: Antonie   kam s ním?
20:06:07 - 25.01.2013
I já se za plentou marně rozhlížím po odpadkovém koši na nepoužitý volební lístek. Marně. Mám jej doma ještě teď a ptém se KAM S NIM ? Možná koš chybí z bezpečnostních dúvodů,ale i to by se dalo zvládnout Další otázka je, proč volební komisaři sedí v místnosti a bedlivě sledují dění kolem, když nedokážou ohlídat ani hození lístků do urny. Karlu Schwarzenbergovi trvalo dost dlouho, než vecpal lístek bez obálky do urny. Za tu dobu si toho někdo mohl ...
Celý příspěvek: kam s ním?   Diskuze: Nepoužitý volební lístek
Dnes. Volby. Jsem za plentou. Rozhlížím se a koš nikde. Dobrá. Vylezu zpoza plenty s plnou obálkou, házím ji do urny. Rozhlížím se, kam s tím nepoužitým. Dávám ho nejbližšímu člunu komise. Co s ním? Nechci ho. Ale asi to bere jako provokaci. "Přečtěte si volební zákon! Co to je?", řve na mne na celou místnost. (a pokračuje v připomínkách - nebudu zatěžovat server) Tak neurvalého člověka mít v komisi? No to je vychování, trochu lidskosti by mu neškodilo. Koš (pytel) na nepoužité lístky ...
Zeman: Propaguje aktivní prezidentskou strategii, návštěvy ve Sněmovně v případě, že bude mít odůvodněné výhrady proti návrhům zákonů, nebude čekat až na prezidentské veto, chce ovlivnit domácí politiku k lepší prosperitě státu, z pozice ekonoma bude mít výhodu v jednání s Kalouskem a při jmenování členů rady ČNB, v zahraniční politice bude výhodněji otevírat dveře pro investory a odběratele našich služeb,má větší přehled o domácí i zahraniční politice, po desetileté pauze v politice je ...
 Autor: vlastimil dvořák   Proč?
13:52:53 - 25.01.2013
Mám pocit, že procitnete až bude pozdě a tak to bohužel v našich dějinách cirkuluje století. Každý průměrný člověk s průměrnou rozlišovací schopností vidí, že Zeman si říká co chce ať je názán na cokoliv a tak ho pamatujeme, když byl premiérem. Jen úsměv, napadnutí tazatele, pár blbých vět o něem jiném a výsměch tazateli.Když se podívám na jeho plakát : Zeman na hrad znamená = stop této vládě, jen koukám jakému nesmyslu jste schopni uvěřit. Prezident nemá na toto žádný vliv. Proč se levicová ...
Celý příspěvek: Proč?   Diskuze: Pro?
 Autor: Kotas   RE:
13:36:13 - 25.01.2013
V něčem máte samozřejmě pravdu, ale to, že jste nekradl nezní moc přesvědčivě. To tady o sobě může napsat kdejaký gauner..
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volte Zemana!
Dnes jdu k volbám s motýlkem... Proč? Mám už dost hulvátství, oplzlostí, plivání a pomluv opakovaných tolikrát, až se berou za pravdu. Porážkou Miloše Zemana zmizí (alespoň pro mě) v politice jeden z velkých symbolů tohoto "stylu". S takovými lidmi nepatříme do Evropy ani jinam, kde se pouštějí lidé nejdříve ven z místnosti a ženám pomáhá s těžkým zavazadlem. Možná se s ním ztratí i řada dalších, kteří "tam nahoře" nikdy neměli co dělat. Někteří z nich už šli sami (Gross, ...
Volte slušného a rovného člověka Karel Schwarzenberg - doufám, že budoucí prezident - slušným a rovným člověkem bezesporu je. To kromě jiného dokázal i v televizních duelech. Odpovídal stručně, rozumně a s rozhledem. Na rozdíl od Miloše Zemana, který na každou choulostivou otázku odpovídal podlým protiútokem se snahou snížit kredit tázajícího, se snahou vyhnout se jasné odpovědi. Např. jeho reakce na dotaz paní Věry Čáslavské. Je to jasný příklad, jak Miloš Zeman vedl politiku, jakým způsobem ...
 Autor: tomu   Proč ta hysterie?
10:13:37 - 25.01.2013
Myslíte, že když budou chtít v EU zrušit platnost Benešových dekretů, že se nás, potažmo našeho prezidenta budou ptát? Nebo si myslíte, že snad prezident může zrušit Benešovi dekrety sám? Myslíte, že záruky, aby se to nestalo si můžeme na EU vyvzdorovat? O to se pokusil již současný pan prezident Václav Klaus, EU však ratifikaci stále neprovedla. Již Karel IV byl úspěšný ne díky vojenské síle, ale díky diplomacii, tak se prosím zamyslete, o co ve volbě prezidenta jde. Vzpomeňme na respekt který ...
Celý příspěvek: Proč ta hysterie?   Diskuze: Prolomení dekretů
 Autor: Kotas   RE: Proč volit zemana ?
10:00:00 - 25.01.2013
Pane důchodce, pokoušíte se se probudit mladé voliče? Tím samým způsobem jako Miloš Zeman? Nekompetentním osočením protikandidáta. Více by Vám slušelo "... nechť je vám Petr, nechť Pavel, měj prs kryt krunýřem ocelovým, tisícům k útoku zavel".Bylo by to alespoň stylové. Pane důchodce, mladí voliči nespí. A proto ví, proč nevolit Miloše Zemana a volí Karla Schwarzenberga.
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
Karel Schwarzenberg - doufám, že budoucí president - slušným a rovným člověkem bezesporu je. To kromě jiného dokázal i v televizních duelech. Odpovídal stručně, rozumně a s rozhledem. Na rozdíl od Miloše Zemana, který na každou choulostivou otázku odpovídal podlým protiútokem se snahou snížit kredit tázajícího, se snahou vyhnout se jasné odpovědi. Např. jeho reakce na dotaz paní Věry Čáslavské. Je to jasný příklad, jak Miloš Zeman vedl politiku, jaký způsobem dosahoval svých cílů. Je možné, že ...
 Autor: Novný   RE:
20:12:58 - 24.01.2013
Vážení, dovolte mi na závěr kampaně volby prezidenta vám sdělit moje pocity k některým názorům diskutujících. Respektuji každého svobodně se vyjádřit a zdůvodnit své stanovisko k tomu či onomu kandidátovi na prezidenta, ale některé názory jdou za rámec demokracie. Týká se to hlavně diskutujícího a upřednostňujícího pana knížete pod zkratkou „Marko“. Kdo si jeho názory přečte, musí jako Čech se zastydět za takové nehoráznosti. Zajímala by mne jeho životní cesta. Nedivím se, že takovéto názory ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volte Zemana!
Za komousu se nikdo moc nenadrel,penize nam stacily akorat na jidlo a mizerne osaceni,a na vse stat frontu!Cesi jak mizerna je pamet nase!Nechame se opit rohlikem,proto verime tem populistickym recem pana Zemana.Neumi se chovat a ve svete nam udela jeste vetsi ostudu nez Klaus.Jako prezident nemuze ve svete zastavat vlastni nazory,musi byt predevsim diplomat,kterym je bez pochyby pan Schwarzenberg.Zeman vladl v dobe velke konjunktury vyplyvajici z logickeho porevolucniho vyvoje,ne z jeho ...
 Autor: zivot.07   on a na hrad?
17:51:14 - 24.01.2013
Ahoj všem,původně jsem k volbám chtít nechtěla ale po tom co předvedl Zeman v diskuzi volit půjdu.Jeho tedy rozhodně ne.To jak se strefoval do knížete,ten jeho arogantní úsměv,no šlápla bych mu do něj.Někdo z Vás napsal že je vlastenec a zemi neopustil.To je sice pravda ale zajímali jste se o to co kníže udělal pro naši a jiné země v době kdy působil v zahraničí? Usínal třeba ve sněmovně pod vlivem becherovky? A že jeho manželka je němka? Koho to zajímá? Nebylo by lepší ocenit kvality člověka ...
Celý příspěvek: on a na hrad?   Diskuze: Zeman
 Autor: Novný   RE: Proč volit zemana ?
17:35:11 - 24.01.2013
Volte Zemana. V prvním příspěvku jsem zdůraznil, že pan kníže je osobnost a jeho předností v případě zvolení prezidentem je, že nebude krást, ale pro běžného občana bude pokračovat v úsilí, jaké předvádí v koaliční vládě pod praporem Kalouska. Toto je skutečnost. Po všech stávajících debatách v televizi a rozhlasu jsem nucen vzít zpět mé tvrzení o jeho osobnosti. Miloš Zeman jej převyšuje jak v názorech, tak v politickém rozhledu a v negativech pan kníže jednoznačně vede. Negativní kampaň na ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
17:23:44 - 24.01.2013
Sledujete někdo ankety a průzkumy k prezidentkým volbám? Na internetu je hodně mladých a také to podle toho vypadá. Přidám několik odkazů. Internetové hlasování prezident 2013 http://prezident2013.eu/anketa.html Pouze anketa na kandidáty prvního kola http://www.volba-prezidenta.cz/anketni_otazky_k_volbe_prezidenta/? Několik aknetních otázek pohromadě http://www.pristiceskyprezident.cz/ankety/ Hlasování přes běžné SMS zprávy http://www.sms-volby.cz/volba_prezidenta_2013/? ...
Chtěl by jsem vidět toto kníže makat jak makali důchodci za komoušů.A přesto se nestydí se svým spojencem Kalouskem jim upřít slušný důchod.Nevím čím okouzlil mladé lidi,že mu chtějí dát svůj hlas.Přitom by si hlavně mladí měli uvědomit,že Kníže spolu s Kalouskem jim hodně znepříjemní život.Teď jim studie platí rodiče,ale co potom až si budou chtít založit rodinu.Nebudou mít kde bydlet,nebudou mít sčeho žít apod.O to vše se postará Kalousek za podpory knížete,pokud bude zvolen.Proto vyzívám ...
 Autor: Matthias   RE: Proč volit
14:57:36 - 24.01.2013
Mila Marie,mluvite mi z duse.Nedokazu pochopit proc Zemanovu aroganci vnima tak malo lidi.
Celý příspěvek: RE: Proč volit   Diskuze: Volba prezidenta
 Autor: POLE   podpora kandidáta
15:35:54 - 23.01.2013
Dobrý den. Po prvním kole prezidentských voleb jsem nemínil podporovat ani jednoho ze dvou postupujících kandidátů.V prvním kole jsem podporoval paní Roithovou a dalším sympatickým a poctivým kandidátem pro mne byl pan Dinsbier. Volba mezi panem Zemanem a panem Schwarzenbergem je složitá. Každý z obou kandidátů má své plusy i mínusy.Pan Zeman navazuje na období,kdy působil v české politice.Nedají se mu upřít některé pozitivní věci,ale má za sebou i spoustu neúspěchů. Jeho hlavním negativem ...
Celý příspěvek: podpora kandidáta   Diskuze: prezident
 Autor: mirck   RE: na hrad
06:59:27 - 23.01.2013
Tohle je smutny, ale neprekvapujici situace! Ziju v zahranici a tak se do Ceske politiky moc nemotam, ale tyhle volby jsou tak otresny a kandidati doslova sokujici, ze nechapu proc se neco nedeje - tohle je uplne jednoducha situace. Kdokoliv vyhraje si potrese rukou s tema co ho 'dotovali' dohodnou se kdo z toho co bude mit a tim to skonci - tedy nasi politici v parlamentu. Pan prezident nas pojede reprezentovat do sveta (snad radsi ani ne)a u nas to pude dal od desiti k peti. Otres! ...
 Autor: cute   RE: volby v Česku
20:53:51 - 22.01.2013
Báječné, konečně někdo, kdo se pro prezidenta nepere a neuráží, ale hledí dál. Každý by si měl rozmyslet sám, koho bude volit a není to jednoduché. Jako občané bychom měli držet pohromadě, ne bojovat ve slovních půtkách proti sobě. To, že budem nadávat nic nezmění. Ať to vyhraje kdokoli, co pro nás běžné lidi může prezident udělat? Co od prezidenta čekáte dál, že bude dělat?
Celý příspěvek: RE: volby v Česku   Diskuze: Volby
 Autor: Mlhaman   volby v Česku
16:55:43 - 22.01.2013
Zdravím, nevím proč se kolem voleb dělá takovéto halóó. Každy by měl mít snad jasno jakou předsravu má o svém budoucím prezidentovi. Musím se smát když se dočtu, že se rodiny rozhádaly a osobnosti si vyhrožují neobsazením do filmových rolí. Je to trapné a ubohé. V českém národě ještě o to pobuřující, že drtivá většina lidí si v polovině února na volby ani nevpomene abude si žít zase ten svůj samolibý a pohodlný život. Dění v ČR neleží jen na bedrech budoucího prezidenta ale především na naších ...
Celý příspěvek: volby v Česku   Diskuze: Volby
 Autor: sehnalova.ma   Proč volit
15:25:52 - 22.01.2013
Lidi vemte rozum do hrsti. Na hradě dnes vládne samolibost a arogance,ale bude to jen slabý odvar toho,co nastane,bude-li zvolen prezidentem Miloš Zeman. Marie
Celý příspěvek: Proč volit   Diskuze: Volba prezidenta
 Autor: bikiera   kde domov můj
11:52:32 - 22.01.2013
Nemohu uvěřit,že kandidátem může být minulost národa(šlechta)zrušena panem Masarikem.300let okupace Habsburků nestačila,aby lidé v naší malé krásné zemi zapomněli,co jsme zkusili,ponižování,němčina jako úřední jazyk a pod.Pan kníže má pouze otevřít dveře minulosti,ke zrušení dekretů,které považuje za zločin.V 18 století se potulné herecké společnosti i čeští spisovatelé snažili,aby se národ probudil a osvobodil od nadvlády Němců a dnes naši umělci šlapou těmto svým dávným kolegům na hlavu a ...
Celý příspěvek: kde domov můj   Diskuze: vlastenecká hrdost
 Autor: Dalibor   pravomoci prezidenta republiky
22:21:35 - 21.01.2013
Vážení přátelé, dovoluji si upozornit na vcelku opomíjené téma pravomocí prezidenta republiky. Jedná se zejména o znění článků 62 a 63 Ústavy ČR (např. jmenování předsedy a členů vlády, generálů, členů Bankovní rady ČNB, soudců, pověřování vedoucích zastupitelských misí aj.) a dále o znění zákona č. 111/1998 SB. (jmenování profesorů vysokých škol). Nejsem úplně přesvědčen o tom, že pan ing. Zeman by se k těmto elitám národa choval s náležitou úctou a že by kandidáty vybíral na základě ...
Vážení uživatelé, především pak příznivci Miloše Zemana. V posledních dnech zaznamenáváme mnohonásobné vytváření uživatelských účtů, či vkládání i rasistických textů vůči kandidátům. Vzhledem k tomu, že se především voliči Miloše Zemana neumí chovat a dodřžovat velice jednoduchá pravidla diskuze, bylo deaktivováno několik fiktivních uživatelských účtů a jejich příspěvků, které jsou stejné, nebo pouze drobně upravené jejich pisatelem. Všechny byly vytvořeny na podporu Miloše Zemana, ty ...
Jistě nikdo nechce být nespravedlivý,ale já spíše oceňuji p. Masaryka a p. Beneše-jelikož jsem je ve Vašem příspěvku nenašel-je přesně vidět,kam směřujete.pěkný agitační pokus.Z těch dvou jedině ZEMAN!!!
Zdravím.Mě připadne toto "odčeštění" prostě nenormální.Aby se po hradě producírovala nějaká Rakušanka-to je teda síla.Pořádně neumí mluvit ani jeden.Ale co je horší hra na "hodného knížete" z pohádky zabírá.Jenže kníže není ani jedno.Dekrety ho nevzrušují-jeho se to přece netýká.On má v Německu hodně bohatých a vlivný známých a kamarádů.Já mu prostě nevěřím!Jistě,když je majitel lesů-stará se o ně,to by dělal každý.Já ho prostě neznám-nechci ho na hradě.Asi,spousty vlastenců ...
Na Pražském Hradě smí mluvit německy pouze hosté . Proto , i když mám proti němu velmi silné výhrady a můj kandidát byl někdo jiný , půjdu volit a budu volit pana Zemana .
 Autor: Lexa   RE:
16:19:07 - 21.01.2013
Fyzické a zdravotní hendikepy Karla Schwarzenberga nejsou důležité, tak jako i otázka jeho "češství". Nejsou důležité do té doby než začnou ohrožovat vykonávání jeho funkce. K tomu ještě dotaz, mohl by si kdokoli z občanů ČR dovolit podřimovat, ba přímo spát na svém pracovišti, přicházet a odcházet z pracoviště jak se mu zachce, a níž by okamžitě nedostal vyhazov? Jak to že jedině "kníže" si to může dovolit, a nenést za to žádné následky? Jak já mám vychovávat své děti, aby ...
Já bych vše vyjádřil jednoduše:Jeden Milo(u)š na hradě stačil. Ti kdo neví o co jde se mohou zeptat těch lehce starších.
14:50:57 - 21.01.2013
Vážení, Vy kdo půjdete k volbám ve 2.kole prezidentských voleb koncem ledna 2013, zamyslete se alespoň trochu nad tím, jak oba kandidáti působili na politické scéně v minulých letech a možná i trochu předtím.Vzpomeňte, jak "šikovně" proběhla privatizace, která vedla k likvidaci mnoha podniků a kdo za tím stojí. O tom, že existuje jakési spojení obou pánů Klause a Zemana není pochyb. "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" a to platí i v této volbě hlavy státu. Sliby jsou ...
 Autor: vondráčková   RE: mocná síla propagandy
00:02:48 - 21.01.2013
Naprosto souhlasím se sdělením paní Evi.Nikdo z těch mladých si neuvědomuje,že p. Zema již nejméně desez let je mimo polit.dění. Pan Schwarzenberg se drží v politice celou dobu po rovoluci.Jeho strana je jen odnož ODS a jeho strana je spoluzodpovědná za ten marasmus,který v této zemi je.Vy mladí si uvědomte do jakého průseru se ženete.Co máte proti p.Zemanovi ?? Nikoho neokradl,žádné kazy nezametal pod koberec,jako dnešní vláda.Za jeho premierování byl dokonce odsouzen a zavřen ministr ...
Celý příspěvek: RE: mocná síla propagandy   Diskuze: mocná síla propagandy
 Autor: eva.adamova   mocná síla propagandy
18:15:18 - 20.01.2013
Dobrý večer, současný stav před volbou prezidenta dokazuje,jak silná je propaganda a masáž veřejného mínění pomocí nových médií. Je až zarážející,že se spousta lidí nechává tak lacině a lehce ovlivnit.Jako Češka si rozhodně nepřeji, aby stát, ve kterém žiju, reprezentoval člověk,který tady nežil,je na něm zřejmá únava věkem i politikou a není zorientovaný ve vnitřní legislativě a tím pádem by mohl napachát mnoho škody pro další generace Čechů.Šlechtický titul není přece náhradou vzdělání a ...
Celý příspěvek: mocná síla propagandy   Diskuze: mocná síla propagandy
 Autor: cute   RE: nazor na Schwanzeberga
17:31:58 - 20.01.2013
Když už tu zmiňujete našeho pána prezidenta Klause, tak většina občanů je zase naprosto rozčarována z jeho činů. Proti nim jsou výroky pana Schwarzenberga pouhé vyjádření osobního názoru na historické události - nemá totiž jako prezident dostatečné pravomoce téměř na nic (mimo toho, co si dovolil pan Klaus). Takže to, že je pan prezident rozčarován snad ani nemůže být pravda a beru to jako vtip. Měl by držet jazyk za zuby s tím, jak se chová a jak činí on. A jeho hájek a plný suchých stromů, ...
Celý příspěvek: RE: nazor na Schwanzeberga   Diskuze: volba prezidenta ČR
16:07:05 - 20.01.2013
Ach. Tady někdo až nyní zjistil, ze pan Schwarzenberg je šlechtic a má dlouhé jméno jak dýden? Na tom není nic nového přeci, to ví i malý klucí, co poslouchají telku.
Celý příspěvek: RE: Co nám kníže ještě zatajuje?   Diskuze: Schwanzerberg
Historie rodu Schwarzenbegů Počátky rodu Schwarzenbergů sahají do 12. století a od 17. století byli trvale usazeni v Čechách. Byli dobří ekonomové a hospodáři, takže záhy vlastnili skoro celé jižní Čechy. V roce 1938 předal panující hlubocký kníže Schwarzenberg prezidentu Benešovi 1.000.000,- Kč na vyzbrojení čsl. armády proti Hitlerovi. Doklad o tom, v podobě filmového záznamu je k dispozici na st. zámku Český Krumlov. Václav Klaus nedávno prohlásil, že Karel Schwarzenberg není politik a ...
 Autor: stan   Plná pravda
11:29:59 - 20.01.2013
Plně se stotožnuji s názorem, jmenovaní pánové už nám toho v naší republice předvedli dost, a to ještě co udělali pro armadu s předraženými zakazkami, a to jěště pan Kalousek za eru v KDU, dokazal s rakouským KAPSCEM, nic jiného vrána k vráně sedá (kalousek-schwanzenberg)
Celý příspěvek: Plná pravda   Diskuze: volba prezidenta
11:28:15 - 20.01.2013
Co nám kníže ještě zatajuje? (Celé jméno Karla Schwanzenberga: německy Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg) Návštěvy Bilderbergu: http://publicintelligence.net/1979-bilderberg-meeting-participant-list/ Schwarzenberg AUS (evidován jako Schwarzenberg, Erbprinz Karl, Rakousko) http://publicintelligence.net/1980-bilderberg-meeting-participant-list/ Schwarzenberg AUS (evidován jako Schwarzenberg, Furst Karl J., Rakousko) ...
Celý příspěvek: Co nám kníže ještě zatajuje?   Diskuze: Schwanzerberg
 Autor: stan   nazor na Schwanzeberga
10:53:42 - 20.01.2013
MUSEL BYCH SE STYDĚT žIT V ZEMI KDE BYCH MĚL VČELE SUDEŤAKA A MOCNAŘE, KTERY NEZNA NAŠI HYMNU , A JE ZAPRODANCEM, ZLODĚJE KALOUSKA, KTERÝ OKRADA CELÝ STAT A JEšTE SE DIVÍ ŽE , KDYŽ PAN PREZIDENT KLAUS JE ROZČAROVÁN JEHO VÝROKY O BENEŠOVÝCH DEKRETECH A PANU PREZIDENTU BENEŠOVI.
Celý příspěvek: nazor na Schwanzeberga   Diskuze: volba prezidenta ČR
 Autor: cardasek   Kníže
18:30:43 - 19.01.2013
Dobrý den. Je mi 62 let nikdy jsem si nedokázal pomyslet , že budu řešit takové dilema. Není vám divné že naši studenti stávkují, drží hladovku a to jenom proto, že mají na Školském odboru jednoho usmolenýho Komunistu který je docela neškodný a přesto ve vedšině případů ti samí studenti budou voli Knížete Karla ,který má příbuzenstvo s ***RASISTICKY-VYRAZ*** minulostí a první dáma bude z této ***RASISTICKY-VYRAZ***? Není to postavené na Hlavu? Klindera
Celý příspěvek: Kníže   Diskuze: Volba
 Autor: Nadin   volba prezidenta
19:00:14 - 18.01.2013
Souhlasím, jsou to bláboly. Kalousek a jeho pravá ruka p. Schwarzenberg nám předvedli již dost. Pokud se p. Schwazenberg stane prezidententem, tak nám toho jistě předvedou ještě více. Jenom by nebylo na škodu, aby si lidé, kteří tohoto pána chtějí volit, našli pokud možno více informací o jeho politické práci a angažmá ve straně TOP O9. Nechápu, proč mají občané obavy z levicového kandidáta, v německu to funguje , na rozdíl od nás dobře.
Celý příspěvek: volba prezidenta   Diskuze: volba prezidenta
Tak tohle jsou tedy ubohé bláboly. Když se to tak veme, tak mamuty lovil náš předek, ne němec. Němec ho neuměl v té době ani chytit, to nemohl být náš předek, možná tak za*ek :) Čeština je mrtvá jen pro ty, kteří na ni nemají. A restituce... kdo je řešil po revoluci za stát? To asi nebyl Karel, že? Takže Karla, nebo Míloše? Prezident stejně nemá dostatek pravomocí ke zrušení dekretů, takže v tomto směru nepomůže, ani nepokazí.
Stejně vstoupíme do EU, tak už to pochopte, že český národ nemá smysl. Stejně jsme z větší části potomky Němců. A navíc kníže není Němec, ale Švýcar! Volbou knížete urychlíte transformci správným směrem, budeme zpátky tam, kam patříme. Čeština je mrtvý jazyk. Návrat sudetských Němců nám jen prospěje, pokud se ujmou svých majetků, vnesou sem řád a pořádek. A o práci se nebojte, i sudetský Němci potřebují lidi na drobnou práci. Stejně jim ty majetky zabrali bolševický čecháčci, slulšný člověk by ...
Společnost musí řídit schopní! A šlechta již v historii prokázala, že řídit umí. A ajk říkal Franz Josef, plebs musí poslouchat. Kdo není schopný, nemá právo mluvit do vyšší politiky. Kníže je předurčený nám vládnout. A navíc mu Kalousek pomůže. Tihle dva dokážou hodně.
Celý příspěvek: RE: Kníže je mladík a mladíkem zůstane   Diskuze: Volba
Souhlasim, ne žebych byla zastáncem Zemana, ale budu volit menší zlo. Nechci za prezidenta člověka, kterému nerozumím a má cizí občanství. A hlavně nebudu vollit čkověka, který se nepřímo hlási k návratu sudet němcům, to fakt ne.
No jasně, navrácení sudet, placení školného na vysoké školy, aby mohli studovat jen papaláši a dětičky rodičů, kteří na to maji. Hmm to je fakt síla národa. A předpokládam, že bez přijímaček, to si děláte srandu ne :D. Takže všichní, kdo nemají peníze cca 25 tis i více za semestr jsou blbcí??
Celý příspěvek: RE: Kníže je mladík a mladíkem zůstane   Diskuze: Volba
Ahoj, lamu si s tim hlavu taky. Ale selsky rozum mi rika, ze kdyz bude prezidentem nemec, tak uz nejsme cesky narod. Jako cesi mame mit za prezidenta cecha, byt toho, koho mame k dispozici. Je to teda sila. Ale Schwarzi jde jen po svem majetku, kolik uz ho u nas vlastni, a podle naseho prava jej ani dostat nemel, ale zahadnym zpusobem se u nas uplatnilo rakouske pravo a ne ceske. A kdyz bude prezidentem, budou tu platit ceske zakony, nebo ty, ktere pujdou na ruku nasim nemeckym a rakouskym ...
17:57:36 - 16.01.2013
Volte ho, protože podporuje schopné mladé. Jinak nám Zeman nezavede školné a na vysokých školách budou všichni hlupáci, co v republice jsou! Naše perspektiva je jen v silných VŠ a zavedení školného, aby tam nechodil kde kdo. Ten kdo si VŠ platí, ten taky studuje, ostatní ať jdou dělat manuálně, tyhle lidi republika potřebuje nejvíc, vysokoškoláků je už dnes až moc, tak se to musí omezit. Kdo na to má, ať studuje, ostatní ke strojům a ke koňům, soudruzi!
Celý příspěvek: Kníže je mladík a mladíkem zůstane   Diskuze: Volba
17:52:48 - 16.01.2013
Volte knížete! Má své mravy a čeština stejně zanikne! Učte se německy a pak mu budete rozumět dobře.Je to naše záchrana z Boží vůle! Jen si vemte , kolik toho již poslední dobu dosáhl. Vše mu vychází, má krásné majetky, vše opravené, žádné ruiny od bolševika, tak postivě jeho předci stavěli svá sídla, že je ani bolševik nedokázal znehodnotit a všechna přežila tu hrůzovládu, že do nich ani nemusel investovat. A takovou chceme i republiku, nezničitelnou a která tu bude a přežije i Zemana, kdyby ...
Jako starší člověk Swarzenberg určitě bude bojovat za důchodce! Ale jen za ty schopné, protože ostatní si stejně zvyšování důchodů nezaslouží, protože za komoušů stejně celej život nic nedělali a teď, pokud si nedokázali za posledních dvacet let vydělat pár miliónů, tak jsou stejně k ničemu a aby jen obírali stát o peníze, které potřebujeme na užitečnější věci, jako jsou třeba církevní restituce, kde nám každou korunu do církve 1000x vrátí, tak na to takové důchodce nepotřebujeme, správný ...
 Autor: administrator   RE: Proč volit zemana ?
17:33:48 - 16.01.2013
Děkujeme za uvedení doplňujících informací. Lidí v důchodu, kteří dokáží najít kdejaký obsah rychle je jiste mnoho, jen jsem chtěl poukázat na podezřelou rychlost vkládání, která může být vysvětlena tím, co píšete. Text zde nikdo nemazal (pouze duplicitní příspěvky, pokud jsou uloženy vícekrát, ale toto nebyl daný případ). "Dědův" příspěvek je stále umístěn zde: http://forum.volba-prezidenta.cz/forum/prispevek_diskuze/volte_zemana/?faid=101 Pěkný den přeji všem ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE: Proč volit zemana ?
17:20:55 - 16.01.2013
Omyl, poprosil bych o smazání dvou mých příspěvků, nechte prosím jen reakci dědy.
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE:
17:19:00 - 16.01.2013
Zdravím diskutující a odpovídám na připomínku administrátora. Jsem skutečně nucen svoje připomínky předem připravit a následně až přijede vnuk ze školy je převede včetně registrace do souboru.K rychlosti psaní. Na SAPO píši obstojně vzhledem k tomu, že jsem na vojně byl dálnopisec u přístroje ST 35 M a tudíž mně dělá potíže horní klávesnice. Patřím do jádra poctivých přívrženců Sociální demokracie a není mně lhostejný stávající vývoj a možnost nepříznivého výsledku levicově zaměřených ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   RE: Proč volit zemana ?
17:16:32 - 16.01.2013
Milý pane administrátore, pokud mi najdete "důchodce" který dokáže najít vaše stránky, registrovat se a ještě komentovat různé diskuze budu vás považovat za Boha. Jsem 19 letý student, který pouze dělá prostředníka mému dědovi. Když se oháníte vlastními názory, tak bych poprosil, aby jste mi doložil kde se nachází text který jste smazal. Logický jsem nechal napsat Dědu daný text ve wordu a pote ho pouze zkopíroval, žádám jeho jménem o obnovení dopisu čtenářům. Děkuji (další text ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: administrator   RE: Proč volit zemana ?
22:21:02 - 15.01.2013
Dobrý den. Na důchodce, jak tvrdíte, píšete neuvěřitelně rychle. Až se zdá, že máte text připravený. Promiňte, toto není moc důvěryhodné. Dá se pak pochybovat, zda je to opravdu Váš osobní názor. Pro vysvětlení: vyplnit formulář, vymyslet odpověď a napsat ji za několik sekund je opravdu podezřelé. administrátor PS: ať se každý rozhodne dle svého vědomí a svědomí. Víte ale, že Miloš Zeman v posledních dnech rozjel novou kampaň, aby přesvědčil mladé voliče na ...
Celý příspěvek: RE: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
 Autor: Novný   Proč volit zemana ?
21:55:29 - 15.01.2013
Výzva převážně mladším voličům. Probuďte se právě vy,kteří volíte pana k n í ž e t e . Vaším hlasem volíte sice osobnost se zárukou, že nebude krást, ale bez výjimky podpořil politiku pravicové koalice včetně nedokonalých zákonů, které jsou příčinou ožebračování převážné části naší populace, denně zápasící o přežití při snižování životní úrovně těch nejpotřebnějších. Je mu lhostejno dále vnímat: - stále klesající dostupnost zdravotní péče a ...
Celý příspěvek: Proč volit zemana ?   Diskuze: Volte Zemana!
Já řešení vidím: není z koho volit, jeden bez dvou za dvacet, ale pořád lepší Čech než odrodilec, proto volte Zemana!
 Autor: beruska1   RE: Diskuze
17:53:18 - 15.01.2013
Ať jsem patriot, použiji výrok českého herce Miloše Kopeckého: „Blbé není stáří, ale ty blbé kecy těch druhých o tom!“ Mimochodem nevážit si stáří a odsuzovat druhé za stáří je ukázkou hlouposti jedince!
Celý příspěvek: RE: Diskuze   Diskuze: Volba
Přijde mi, že lidé na internetu a na sociálních sítích trochu "magoří". Přece jeden z kandidátů, ať chceme nebo ne, bude prezidentem. Měli bychom mít k tomuto úřadu větší úctu. A pokud nadávat a "házet špínu", pak ale vždy doplnit také řešením. Nebo držet jazyk za zuby.
 Autor: Karlik   volby
15:53:43 - 15.01.2013
2. kolo je obtížná volba. Vím, že proti Zemanovi jsou námitky na jeho minulost, ale vážení spoluobčané, chceme se vrátit zpět do rakouska-uherska?? Budeme mít prezidenta, který ani nezná slova české hymny a první dámu, která bude sídlit ve Vídni? A do toho Kalouskovo pré, po zvolení jeho spolustraníka? Mezi těmito dvěma kandidáty by měl zvítězit rozum a to ať si každý volič přehodnotí sám.
 Autor: david.svr   RE: Toto mluví za všechny
14:09:06 - 15.01.2013
Toto mluví za vše: protestsong karel na hrad nepatří - www.youtube.com/watch?v=AIQNV1MTqSw
 Autor: volby   RE:
19:54:20 - 14.01.2013
Můžete zkusit volby na nečisto zde: http://www.volbynanecisto.cz
Dobrý den Koho volit v patové situaci? Knížepána kterého od mala učili že čeština je jazyk služebnictva? Neumí slova naší hymny a jeho rakouská žena neumí česky. Nebo hrubého přisprostlého komunistu který si bude plácat po ramenou s Klausem a popíjet becherovku? Volit ODS nebo ČSSD? A které zlo je menší? Vyhodilo se 60 milionů z našich daní a výsledek je stejný jako za 200 tisíc při politické volbě.
15:33:15 - 13.01.2013
Tak odpověď už mám, po menším pátrání to vypadá, že dané osoby si nezažádaly o přítomnost komisaře předepsaným způsobem, takže vše nejspíš proběhlo v pořádku, chyba byla na straně neinformovanosti voliček...
 Autor: Petra   Volební komisař se nedostavil
15:08:02 - 13.01.2013
Dobrý den, mám dotaz k průběhu prvního kola prezidentských voleb - shodou okolností 2 osoby v mém okolí byly v pátek i v sobotu hospitalizovány a zažádaly si o možnost volit do přenosné volební schránky, ale za celý pátek ani sobotu se nikdo nedostavil, a volba jim tak byla znemožněna. Kam se mohou tito lidé obrátit, aby se stejná situace nezopakovala ve druhém kole? Díky všem za odpověď.
 Autor: Marie   Diskuze
14:24:30 - 13.01.2013
Druhá volba,co dál,dva kandidáti,můj faforit ani jeden,po jejich debatě v nedělním vysílání jsem se rozhodla,že budu volit pana Zemana.Druhý kandidát na mě neudělal dobrý dojem,jak dlouho žije v naší republice,jeho mluva je hrůza,místy jsem mu vůbec nerozuměla,je jen figurka pana Kalouska,to má reprezentovat a pak jeho věk,sice se oháněl papírem od lékaře,jak je zdráv,ale to jsou jen fráze,nemoc se neptá,to chce státní pohřeb?
Celý příspěvek: Diskuze   Diskuze: Volba
Dobrý den, rád bych na obou kandidátech našel něco pozitivního, je mně z toho výsledku moc smutno. Uvažuji o odchodu z republiky. Je to zvláštní jak uvažují moji spoluobčané a je jich tady asi hodně. Zřejmě si takového prezidenta přejí a také zaslouží.
02:14:27 - 13.01.2013
Do druhého kola prezidentské volby 2013 se dostal Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg. Oba kandidáti jsou silné osobnosti a mají klady i zápory. Kritiky na jejich hlavy se najde jistě dost a všichni ji známe. Zkusme si ale každý odpovědět na otázky v pozitivním a konstruktivním duchu, bez negace. Jeden z nich to prostě vyhraje. 1) Jaký vidíte přínos jednotlivých kandidátů České republice a občanům, kteří přímo volí? 2) Který z kandidátů může být prospěšnější po stránce zahraničních věcí, ...
 Autor: takyvolic   obří obrazovky
15:53:37 - 12.01.2013
Dobrý den, právě sleduji na CT reportáže z našich měst.Při pohledu na prázdná náměstí a nezájem občanů stát před obřími obrazovkami v mrazu, mrazí i mě, když si vybavím ty milionové náklady na pořízení toho zbytečného přepychu pro nikoho. A včera jsem také pozorně sledovala reporáž na CT - malá holčička s amputovanou nohou, a jindy další smutné, přesmutné osudy nemocných dětí a jejich rodičů. Až přijde někdo, kdo řekne "vzdejme se té zbytečné části nákladů ve prospěch těchto rodin", ...
Celý příspěvek: obří obrazovky   Diskuze: zbytečné náklady
 Autor: monika98   RE: Podvody a lži část druhá
10:56:49 - 12.01.2013
A na jednu důležitou věc bych málem zapomněla - Zeman ze strany KSČ v roce 1970 nevystoupil,ale byl vyhozenej za nesouhlas s okupací Československa. A pak měl ještě hodně problémů k tomu.
Celý příspěvek: RE: Podvody a lži část druhá   Diskuze: Koho volit
 Autor: monika98   Podvody a lži část druhá
10:45:45 - 12.01.2013
Prosím vás,jen NEVOLTE FISCHERA!!!! Je to neskutečný podvodník a tunelář! V KSČ byl v letech 1980-1990,tedy v době,kdy už byla revolce na spadnutí. Jenom čekal,co pro něj bude výhodnější. A když tneto kariérista zjistil,že KSČ přijde o moc,vystoupil z této strany. Dalším důvodem je jeho vystupování a chování v médiích. Myslím,že Klaus volil Fischera,který je ideální do české politiky. Sice říká,že volil Zemana,ale to je jenom lež. tihle dva byli odvěkými rivaly a najednou by Klaus,který ...
Celý příspěvek: Podvody a lži část druhá   Diskuze: Koho volit
 Autor: monika98   Podvod a lži
10:37:06 - 12.01.2013
Věříte Klausovi i to,že volil Zemana? Já mu to tedy nevěřím. Proč ho volil,když Zemana vždycky tak nesnášel? Stačí se nad tím logicky zamyslet. Můj názor je,že volil Fischera,který se svými povahovými rysy,názory a vystupováním do české politiky plné zlodějů,tunelářů a podvodníků perfektně hodí.
Celý příspěvek: Podvod a lži   Diskuze: Klaus
00:46:20 - 12.01.2013
Mají tady článek o tom volebním průkazu. http://www.volba-prezidenta.cz/novinky_na_webu_volba_prezidenta_cz/volebni_prukaz_a_moznost_volit_mimo_trvale_bydliste/?
 Autor: Dixie   RE: KOho ...
20:38:55 - 11.01.2013
No já si myslím že stejně toho koho tam politici chtějí tak si tam dosadí a že díky nim a i vypadl Okamura protože se báli že by tam udělal pořádek ... Ale když už volit tak žádného politika a někoho s rozumem a proto bych volila Franze i když je potetovaný a většina ho díky tomu volit nebude ale pokud jsou občané české republiky chytří tak se nebudou zajímat o vzhled ale o to co má v hlavě
Celý příspěvek: RE: KOho ...   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: HelenaL   RE: Kandidáti - pro a proti
12:28:51 - 11.01.2013
Nelze než souhlasit. Lépe se to asi ani vyjádřit nedá :)
Celý příspěvek: RE: Kandidáti - pro a proti   Diskuze: Koho za prezidenta?
 Autor: Vladimír   Volím paní Janu
00:15:51 - 11.01.2013
Žádný z kandidátů nic nemůže změnit pro konkrétního občana. Jsou to jen prázdná předvolební gesta. Každý se musí snažit sám. Tak jako si vybírám nové auto, sedačku, mobil, vyberu si i prezidenta. Paní Jana B. dobře vypadá, umí mluvit, má jasné názory a energii. Na takovou prezidentku byl bych hrdý.
Celý příspěvek: Volím paní Janu   Diskuze: Volba Prezidenta
 Autor: norbert19   RE: Koho nevolit
22:37:11 - 10.01.2013
Podle mého žádný rozumný a inteligetní občan této země nemůže volit ani pana Zemana a ani pana Fischera a do třetice paní Bobošíkovou.Oba zmínění páni na sebe dokážou házet jenom špínu,ve většině diskuzí neodpovídají přímo na danou otázku a stále někam odbočují.
Celý příspěvek: RE: Koho nevolit   Diskuze: Volba prezidenta
  Zobrazeny příspěvky 1 - 80 z celkem 104
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku