RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-10

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-10) - Strana 1

 Autor: norbert19   RE: Koho nevolit
22:37:11 - 10.01.2013
Podle mého žádný rozumný a inteligetní občan této země nemůže volit ani pana Zemana a ani pana Fischera a do třetice paní Bobošíkovou.Oba zmínění páni na sebe dokážou házet jenom špínu,ve většině diskuzí neodpovídají přímo na danou otázku a stále někam odbočují.
Celý příspěvek: RE: Koho nevolit   Diskuze: Volba prezidenta
 Autor: Angel   RE: Volba prezidenta
21:01:41 - 10.01.2013
Vůbec se mi nelíbí Vaše názory na pana Prof. JUDr. Vladimír Franz, víte, to, že pan Franz vypadá tak, jak vypadá je záležitost toho, že pan Franz věří v jedno, a to že lidi by se neměli soudit podle toho, jak vypadají, ale podle toho, co vykonal. Proto je za to třeba ho respektovat. Pokud jste pana Franze zavrhl jen proto, jak vypadá, tak mi promiňte ale jste to jste celkem pod úrovní. Zajímal jste se o pana Franze? Víte o něm něco? Víte něco o tom, co udělal, co vystudoval? Víte Vy vůbec, ...
Celý příspěvek: RE: Volba prezidenta   Diskuze: Volba prezidenta
20:26:42 - 10.01.2013
Toto je zřejmě můj poslední příspěvek. Žádám Vás abyste nevolili pana Zemana. Mé důvody si můžete zjistit na těchto videích. http://play.iprima.cz/all/305945. Pan Zeman nedokáže odpovědět bez toho, aniž by sešel od tématu. Kdyby se pan Zeman stal prezidentem naše republika by zůstala na stejném místě na jakém momentálně jsme, protože mohu pokládat Pana Klause a pana Zemana za dvojčata.
 Autor: POLE   Volba prezidenta
16:59:26 - 10.01.2013
Využívám poslední čas před samotnými volbami k reakci na jednotlivé příspěvky. Jak se říká, co člověk, to jiný názor.Osobně jsem nebyl příznivcem přímé volby prezidenta, ale jak postupuje čas, člověk je ovlivňován medii a tak jsem se rozhodnul vyjádřit svůj názor na jednotlivé kandidáty. Podle průzkumů veřejného mínění, pokud se nemýlí, jsou ve vedení M Zeman a J Fischer. Opět se potvrzuje pravidlo, kde jsou peníze, tam jsou voličské hlasy. Miloš Zeman disponuje určitým charismem, ...
Celý příspěvek: Volba prezidenta   Diskuze: Volba prezidenta
  Zobrazeny příspěvky 1 - 4 z celkem 4
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku