RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-21

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-21) - Strana 1

 Autor: Dalibor   pravomoci prezidenta republiky
22:21:35 - 21.01.2013
Vážení přátelé, dovoluji si upozornit na vcelku opomíjené téma pravomocí prezidenta republiky. Jedná se zejména o znění článků 62 a 63 Ústavy ČR (např. jmenování předsedy a členů vlády, generálů, členů Bankovní rady ČNB, soudců, pověřování vedoucích zastupitelských misí aj.) a dále o znění zákona č. 111/1998 SB. (jmenování profesorů vysokých škol). Nejsem úplně přesvědčen o tom, že pan ing. Zeman by se k těmto elitám národa choval s náležitou úctou a že by kandidáty vybíral na základě ...
Vážení uživatelé, především pak příznivci Miloše Zemana. V posledních dnech zaznamenáváme mnohonásobné vytváření uživatelských účtů, či vkládání i rasistických textů vůči kandidátům. Vzhledem k tomu, že se především voliči Miloše Zemana neumí chovat a dodřžovat velice jednoduchá pravidla diskuze, bylo deaktivováno několik fiktivních uživatelských účtů a jejich příspěvků, které jsou stejné, nebo pouze drobně upravené jejich pisatelem. Všechny byly vytvořeny na podporu Miloše Zemana, ty ...
Jistě nikdo nechce být nespravedlivý,ale já spíše oceňuji p. Masaryka a p. Beneše-jelikož jsem je ve Vašem příspěvku nenašel-je přesně vidět,kam směřujete.pěkný agitační pokus.Z těch dvou jedině ZEMAN!!!
Zdravím.Mě připadne toto "odčeštění" prostě nenormální.Aby se po hradě producírovala nějaká Rakušanka-to je teda síla.Pořádně neumí mluvit ani jeden.Ale co je horší hra na "hodného knížete" z pohádky zabírá.Jenže kníže není ani jedno.Dekrety ho nevzrušují-jeho se to přece netýká.On má v Německu hodně bohatých a vlivný známých a kamarádů.Já mu prostě nevěřím!Jistě,když je majitel lesů-stará se o ně,to by dělal každý.Já ho prostě neznám-nechci ho na hradě.Asi,spousty vlastenců ...
Na Pražském Hradě smí mluvit německy pouze hosté . Proto , i když mám proti němu velmi silné výhrady a můj kandidát byl někdo jiný , půjdu volit a budu volit pana Zemana .
 Autor: Lexa   RE:
16:19:07 - 21.01.2013
Fyzické a zdravotní hendikepy Karla Schwarzenberga nejsou důležité, tak jako i otázka jeho "češství". Nejsou důležité do té doby než začnou ohrožovat vykonávání jeho funkce. K tomu ještě dotaz, mohl by si kdokoli z občanů ČR dovolit podřimovat, ba přímo spát na svém pracovišti, přicházet a odcházet z pracoviště jak se mu zachce, a níž by okamžitě nedostal vyhazov? Jak to že jedině "kníže" si to může dovolit, a nenést za to žádné následky? Jak já mám vychovávat své děti, aby ...
Já bych vše vyjádřil jednoduše:Jeden Milo(u)š na hradě stačil. Ti kdo neví o co jde se mohou zeptat těch lehce starších.
14:50:57 - 21.01.2013
Vážení, Vy kdo půjdete k volbám ve 2.kole prezidentských voleb koncem ledna 2013, zamyslete se alespoň trochu nad tím, jak oba kandidáti působili na politické scéně v minulých letech a možná i trochu předtím.Vzpomeňte, jak "šikovně" proběhla privatizace, která vedla k likvidaci mnoha podniků a kdo za tím stojí. O tom, že existuje jakési spojení obou pánů Klause a Zemana není pochyb. "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají" a to platí i v této volbě hlavy státu. Sliby jsou ...
 Autor: vondráčková   RE: mocná síla propagandy
00:02:48 - 21.01.2013
Naprosto souhlasím se sdělením paní Evi.Nikdo z těch mladých si neuvědomuje,že p. Zema již nejméně desez let je mimo polit.dění. Pan Schwarzenberg se drží v politice celou dobu po rovoluci.Jeho strana je jen odnož ODS a jeho strana je spoluzodpovědná za ten marasmus,který v této zemi je.Vy mladí si uvědomte do jakého průseru se ženete.Co máte proti p.Zemanovi ?? Nikoho neokradl,žádné kazy nezametal pod koberec,jako dnešní vláda.Za jeho premierování byl dokonce odsouzen a zavřen ministr ...
Celý příspěvek: RE: mocná síla propagandy   Diskuze: mocná síla propagandy
  Zobrazeny příspěvky 1 - 9 z celkem 9
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku