RSS forum.volba-prezidenta.cz

stát EU s trvalou výjimkou na zavedení eura

Stát EU s trvalou výjimkou na zavedení eura

Hleda se prezident co bude stát za vyjimkou pro ...

Autor: Předek
11:12:46 - 13.11.2012
V každé zemi kdysi byli a vládli králové a královny . My jsme byli také zemí králu a oni sami nám zde zanechali nejednu krásu , kterou se ČR muže chlubit . Je jí také česká koruna a už samotný název a její vzhled mluví za vše . V evropské unii ale i na svetě tak nebude brzy žadná koruna . A proto říkam ,zachraňte alespoň tu trochu co z ČR dělá stát a srdce evropy , bez ohledu na finančníky a ekonomy , kteří nám říkají , jak špatně na tom budem po finanční stránce . Ale to není pravda . Jsou to jen jejich odhady a doměnky . Stejně jako já se domnívam , že bojovat za českou korunu je prioritou a také jen odhaduji , jaké to bude v budoucnu , kdy se ve světe bude platit digitalně a v ČR stále tou malou stříbrnou korunou :)

Jako Klaus...

Autor: volič
11:38:23 - 13.11.2012
Taky budu volit presidenta ,který nepodlehá senátu ,má své nazory a trvá si na svém . Klaus bojoval a bojuje proti euru i přes nátlaky , které jsou na něj vyvýjeny ve jménu lepší ekonomie a buh vi čeho ještě . Ale řekněte mi kterej z těch voličú to je ? Jelikož ja to nepoznám ! Nechci hlasovat pro někoho kdo stejně po čase bude jednat jinak a nebude bránit lidi ,kteří mají strach volit jejich favorita jen proto že se bojí o praci , chtějí si zachovat jméno a mají strach o své penize či jine obavy . Nebude to lechký jít k volbám a už teď s toho mám špatny pocity a jestli nám sem daj euro ,tak budem nejen v prdeli jako lidi ale taky jako stát ale to až po čase se ukaže . Chci prezidenta , kterýmu zaleží na lidech ale i na státě a je schopen tyto celky sloučit ve prospěch a spokojenosti všech .

RE: Euro nemůžou přijmout...

Autor: dianbet
19:43:09 - 16.12.2012
Aby budoucí prezident byl pro euro, tak to by musel být úplně blbý. Podívejme se, jak s eurem dopadli jiné státy Evropské Unie. Řecko je na pokraji státnímu bankrotu, Slovensko je taky na tom špatně a velké země jako Itálie, Španělsko, atd. jsou na tom taky špatně. I když kdyby udělali takovou blbost, nedivila bych se, protože to, co v té parlamentní síni sedí, je ukázka zvěrstva a hlouposti lidí na Zemi.