RSS forum.volba-prezidenta.cz

Volba prezidenta ČR

nazor na Schwanzeberga...

Autor: stan
10:53:42 - 20.01.2013
MUSEL BYCH SE STYDĚT žIT V ZEMI KDE BYCH MĚL VČELE SUDEŤAKA A MOCNAŘE, KTERY NEZNA NAŠI HYMNU , A JE ZAPRODANCEM, ZLODĚJE KALOUSKA, KTERÝ OKRADA CELÝ STAT A JEšTE SE DIVÍ ŽE , KDYŽ PAN PREZIDENT KLAUS JE ROZČAROVÁN JEHO VÝROKY O BENEŠOVÝCH DEKRETECH A PANU PREZIDENTU BENEŠOVI.

RE: nazor na Schwanzeberga...

Autor: cute
17:31:58 - 20.01.2013
Když už tu zmiňujete našeho pána prezidenta Klause, tak většina občanů je zase naprosto rozčarována z jeho činů. Proti nim jsou výroky pana Schwarzenberga pouhé vyjádření osobního názoru na historické události - nemá totiž jako prezident dostatečné pravomoce téměř na nic (mimo toho, co si dovolil pan Klaus).

Takže to, že je pan prezident rozčarován snad ani nemůže být pravda a beru to jako vtip. Měl by držet jazyk za zuby s tím, jak se chová a jak činí on. A jeho hájek a plný suchých stromů, nebo ten jeho "jaklol" poradce, ať už tam odtud vypadnou a nedělají nám ještě větší ostudu. Je to hanba mít tam takové ubožáky, kteří píší třeba o tom, jak zrušit cyklostezky a spoustu dalších vysloveně hloupých myšlenek. Pán Bůh s náma, pokud se to nějak nevyčistí od hlupáků, chamtivců a zlodějů, kteří mají v historii špínu, nebo v hlavě prázdno.