RSS forum.volba-prezidenta.cz

Volba prezidenta ČR 2013

Volba prezidenta ČR 2013

Řadit: do stromu

RE: Koho zvolit prezidentem ČR...

Autor: babinsky
14:52:40 - 06.01.2013
U prezidenta v ČR je jedno jestli je levicový, nebo pravicový. Má tak málo pravomocí, že je to jedno. Je to jen hlas, který je slyšet. Ale hlavně pan Dientsbier je slušný člověk a takového potřebujeme. Jak je dnes vidět v souvislosti s Václavem Klausem.
Jinak s textem souhlasím.

Hezký den.

Koho zvolit prezidentem ČR...

Autor: Regent14
13:20:38 - 05.01.2013
Dobrý den, já jako levicově smýšlející člověk budu volit Jiřího Dienstbiera, protože to je jediný levicový kandidát navržený ČSSD, KSČM svého kandidáta nemá ale dle mých informací budou její členové a sympatizanti z valné většiny rovněž podporovat Jiřího Dienstbiera, Podpora pro Janu Bobošíkovou nebo Miloše Zemana bude minimální viz jejich stanovisko z jednání ÚV KSČM z 4.1.2013.
Ostatní kandidáti jsou zcela jednoznačně pravicově zaměření a nebo jejich zaměření nelze jednoznačně určit. Myslím, že je třeba nepodlehnout mediálním tlakům, které již dopředu favorizují z postupu do 2. kola pány Fischera a Zemana a zcela jasně dát hlas v 1.kole panu Jiřímu Dienstbierovi. Nejdůležitější ovšem je aby k volbám přišlo co nejvíce voličů , zejména těch nespokojených se současnou politickou situací.