RSS forum.volba-prezidenta.cz

Druhé kolo volby prezidenta (25. a 26. ledna 2013)

RE:

Autor: Lexa
16:19:07 - 21.01.2013
Fyzické a zdravotní hendikepy Karla Schwarzenberga nejsou důležité, tak jako i otázka jeho "češství". Nejsou důležité do té doby než začnou ohrožovat vykonávání jeho funkce. K tomu ještě dotaz, mohl by si kdokoli z občanů ČR dovolit podřimovat, ba přímo spát na svém pracovišti, přicházet a odcházet z pracoviště jak se mu zachce, a níž by okamžitě nedostal vyhazov? Jak to že jedině "kníže" si to může dovolit, a nenést za to žádné následky? Jak já mám vychovávat své děti, aby to nikdy nedělali, když to může dělat přímo (doufám že se to nestane) prezident státu. A to už vůbec není důležité, jestli to dělá (z neúcty k řečníkovi jak tvrdí) nebo nedělá (ze zdrav. důvodů) schválně!Nejsem vůbec obdivovatelem M. Zemana, ale dovolím si tvrdit, že i když je někdy samolibý a upovídaný (Klaus to samé), takový nešvar u něho nikdy nehrozí.Dále se zaměřím jen na fakta, protože některé věci jsou věci názorů (opoziční smlouva, nenáviděná vláda, čistá minulost atd.). S amnestiemi v takové šíři jsem nesouhlasil ani já, ani Zeman, ale k podivu souhlasil Váš favorit, i když to potom poupravil, že nevěděl koho se to bude týkat, což lidskou hloupost neomlouvá( i když tady mám poznámku, že jsem křesťanem, a má se odpouštět, ale jen to co člověk udělá právě z lidské hlouposti) A Karlův argument, že souhlasil s amnestiemi, z důvodu že jsou české věznice přeplněné, a aby se v době krize nemuseli stavět nové...nebudu raději ani komentovat, a tak jen místo komentáře připomenu jeden slavný výrok doktora Štrosmajera! Co se tyče jeho působení jako ministra zahraničí, nikdy mu neodpustím jeden neoddiskutovatelný fakt: že prosazoval a podepsal nezávislost srbské provincie Kosovo (stranou teď nechám to, že to byla zrada na jednomu z mála věrných spojenců Česka v nejtěžších jeho okamžicích v letech 1918,1938,1968) i když věděl že jsou na jeho čele bývalý pašeráci narkotik, kteří vedle dalších zločinů, prováděli hnusně pokusy na unesených lidech, a přeprodávali jejích orgány . Neštítil se ani podat ruku jednomu z nich!!! Toto by, jak tvrdí, a já mu věřím, M. Zeman nikdy neudělal.
Pokud chcete vložit příspěvek přihlaste se prosím, případně se zaregistrujte.