RSS forum.volba-prezidenta.cz

RE:

Autor: Novný
17:19:00 - 16.01.2013
Zdravím diskutující a odpovídám na připomínku administrátora.
Jsem skutečně nucen svoje připomínky předem připravit a následně až přijede vnuk ze školy je převede včetně registrace do souboru.K rychlosti psaní. Na SAPO píši obstojně vzhledem k tomu, že jsem na vojně byl dálnopisec u přístroje ST 35 M a tudíž mně dělá potíže horní klávesnice.
Patřím do jádra poctivých přívrženců Sociální demokracie a není mně lhostejný stávající vývoj a možnost nepříznivého výsledku levicově zaměřených občanů v prezidentské volbě a ve straně vůbec. Dlouhodobě moje názory a kritika v politice nebyla bez odezvy. Osobní dopisy od J. Paroubka a dokonce od Valtra Komárka, kterého jsem považoval za ústřední postavu polistopadové politiky této strany je důkazem, že i tato volba prezidenta mi nemůže být lhostejná.Byl jsem proto znepokojen, když před prvním kolem prezidentské volby vznesl p. Komárek podporu pro M. Zemana a ne pro p. Dienstbiera,kterého považuji za čestného, nezkorumpovaného, ale ještě v naší vlčí politice nezkušeného. V této situaci předpokládám, že toto upřednostnění nebylo z důvodu zrady, ale pragmatické volby člověka, který svými zkušenostmi je jediný schopen ustát a příp. sjednocovat myšlenku levicově zaměřených občanů. Jak si p Dienstbiera vážím, těžce bych nesl možný odliv jeho přívrženců, kteří by přešli na volbu pravicového cizokrajníka,který by byl jen loutkou v rukou pravice.

Novny
Pokud chcete vložit příspěvek přihlaste se prosím, případně se zaregistrujte.