RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-04

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-04) - Strana 1

 Autor: Míla   RE:
23:12:36 - 04.01.2013
Zcela souhlasím. Dnes mě nadzvedly ze židle zprávy "modré" ČT1. První co mě napadlo v souvislosti s tou hroznou amnestií byly naše první přímé prezidentské volby. Co je může hodně ovlivnit je, když se do ulic vypustí slota nejhoršího ražení, aby pak voliči měli jiné starosti než volby ?!! Však už to začalo - ti propuštění andílci podpalují policistům auta...a to je jen začátek. Ještě se budeme asi divit. Ještě něž tu pakáž znovu pochytají, bude veselo a soudci budou opět zahlceni i s ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volba presidenta
 Autor: babinsky   Dientsbier
21:35:44 - 04.01.2013
Dobrý den, dle mého názoru Jiří Dientsbier je ten nejlepší. Proč ostatní ne? Ne Zeman. Zeman má v zádech Šloufa, to je Rusko a ruská mafie. Rovněž podepsal opoziční smlouvu s VK, jedno z největších svinstev. Ne Fischer. Má v zádech podnikatelskou mafii - Chrenek, Barták (obviněný v kauze Casa). Ne Sobotka. Ten je kandidátem jedné ze stran nejvíce zatížených korupcí. Nikdy se proti korupci v ODS rázně nepostavil. Má 2 roky VUMLu. Ne Franc. Nezlobte se ale zde mi vadí zejména ...
Celý příspěvek: Dientsbier   Diskuze: Koho budete volit a proč?
 Autor: Míla   Přímá volba prezidenta
21:17:57 - 04.01.2013
Po shlédnutí dnešních televizních novin na ČT1 jsem naštvaná.Je naše veřejnoprávní televize skutečně nezávislá? Co se to děje v naší republice? Takže se ozývám: -jsem proti obrovské amnestii těsně před první přímou volbou presidenta -jsem proti zvýrazňování některých kandidátů z důvodů tzv.preferencí -kam se poděly kandidátky na presidentku - jsou jaksi mimo -nechci aby se mi podsouvalo, kdo je tvz. výhodnějším kandidátem
Celý příspěvek: Přímá volba prezidenta   Diskuze: NEDEJME SE OVLIVŇOVAT!
 Autor: jopr44   RE:
17:33:36 - 04.01.2013
Je mi velice líto,že pomocí špinavých politických praktik naší otřesné vlády,byl zbaven slušný člověk Tomio Okamura možnosti kandidovat na prezidenta ČR.Dle mého názoru měl příliš velkou podporu lidu ČR a to ohrožovalo kandidáty,které si po sobě na Hradě představuje pan Klaus a jeho nemravná vláda. Kdybych věděl jak,navrhnul bych všem,kteří fandí Tomio Okamurovi,aby šli VŠICHNI k volbám prezidenta a do obálek vložili upravený jakýkoli volební lístek,kde by přeškrtli uvedeného kandidáta a tučně ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Volba presidenta
 Autor: jopr44   RE:
17:32:05 - 04.01.2013
Je mi velice líto,že pomocí špinavých politických praktik naší otřesné vlády,byl zbaven slušný člověk Tomio Okamura možnosti kandidovat na prezidenta ČR.Dle mého názoru měl příliš velkou podporu lidu ČR a to ohrožovalo kandidáty,které si po sobě na Hradě představuje pan Klaus a jeho nemravná vláda. Kdybych věděl jak,navrhnul bych všem,kteří fandí Tomio Okamurovi,aby šli VŠICHNI k volbám prezidenta a do obálek vložili upravený jakýkoli volební lístek,kde by přeškrtli uvedeného kandidáta a tučně ...
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: prezident republiky
 Autor: nastaticek   RE: hlava státu
17:17:38 - 04.01.2013
k problému, jak si budeme našeho prezidenta pamatovat - mám 12 letou neteř, která si o současném prezidentu myslí jen to dobré, no, nedá se nic dělat moc si toho ze života zatím nepamatuje já osobně již něco pamatuji, takže životopis VK (největšího současného žijícího zloděje v ČR)dle mého: - v době totality studoval za dělnické peníze VŠ, dokonce v USA - po revoluci vymyslel a prosadil koncepci privatizace (musíme předběhnout právníky) = rozkradení všeho co se dá za pomocí svých bílých ...
Celý příspěvek: RE: hlava státu   Diskuze: prezident republiky
  Zobrazeny příspěvky 1 - 6 z celkem 6
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku