RSS forum.volba-prezidenta.cz

Archiv diskuze na forum.volba-prezidenta.cz 2013-01-08

 
« Zpět

Archiv diskuze forum.volba-prezidenta.cz (2013-01-08) - Strana 1

 Autor: Neguš   RE: Přímá volba prezidenta
23:23:39 - 08.01.2013
Podle mne,je třeba mít co nejvíce informací,které pak povedou k rozhodnutí,ale nestačí jen nějaké sympatie podle vystupování na veřejnosti,ale možné reakce a postoje budoucího presidenta(..tky) v různých situacích.Preferuji jeho(její) zkušenost,přehled,ale i morální vlastnosti poznané v minulosti(projevy,články,reakce,zájem o sociálně slabší,zájem o všechna odvětví hospodářství v ČR atd). S amnestií,kterou vyhlásil Václav Klaus nesouhlasím,zejména takto podané:měla by existovat,ale president ...
Celý příspěvek: RE: Přímá volba prezidenta   Diskuze: NEDEJME SE OVLIVŇOVAT!
 Autor: Bohdana   RE:
19:26:10 - 08.01.2013
Ano, úplně s vámi souhlasím ve všech bodech, preferuji také Dienstbiera, ale co s tím dvojím občanstvím, pokud je má?
Celý příspěvek: RE:   Diskuze: Koho budete volit a proč?
Pan Schwarzenberg sám přiznal, že má též švýcarské občanství a že se ho nehodlá vzdát i pokud bude zvolen. Pan Dienstbier nevím, ale narodil se ve Washingtonu, předpokládám tedy, že je bude mít též. Pokud vím, by prezident státu nesměl mít dvojí občanství. Jakto, že se nikdo nedotýká v mnoha běžících diskuzích, této choulostivé otázky???
15:11:32 - 08.01.2013
Opět se potvrzuje stará pravda, že politici za nic neručí a klidně rozhazují peníze daňových poplatníků nadále.Svědčí o tom i dnešní návrh prezidentského kandidáta, pana Schwarzenberga, že poškození občané amnestií prezidenta republiky by mohli být odškodněni vládou České republiky. Zatím k tomuto návrhu nemám podrobné informace, ale kde to jsme? Jeden orgán státní správy udělá chybu a druhá instituce to z našich daní zaplatí. Podobných případů jsou desítky._ ...
Celý příspěvek: Reakce na nápad pana Schwarzenberga   Diskuze: Amnestie
08:35:30 - 08.01.2013
Dobrý den, nevíte někdo, zda lze volit v jiném městě než mám trvalé bydliště a co kvůli tomu musím všechno udělat? Hledala jsem na internetu, ale bohužel jsem nic nenašla. Děkuji za reakce.
Celý příspěvek: jak změnit místo voleb mě určené   Diskuze: místo volby
  Zobrazeny příspěvky 1 - 5 z celkem 5
 Zobrazit 20 40 60 80 výsledků na stránku